Lista poziomów Tekken 8 – najłatwiejsze postacie dla nowicjuszy

Przy tak dużej liczbie postaci do wyboru, Tekken 8 może być zniechęcający dla początkujących. Oto lista postaci Tekkena 8, które są najłatwiejsze do zdobycia i opanowania.

Tekken to jedna z najbardziej kultowych serii gier walki na świecie. A wraz z najnowszą odsłoną – Tekken 8 – gra została znacznie odświeżona, wprowadzając nowe mechaniki i funkcje rozgrywki. Jeśli jednak dopiero zaczynasz przygodę z Tekkenem, wszystko to może wydawać się przytłaczające. Ale nie martw się, mamy wsparcie. W tym artykule przedstawimy listę najłatwiejszych postaci w grze Tekken 8, które każdy może wybrać. Dzięki temu będziesz wiedział, z którą postacią możesz się skupić na nauce gry.

Lista 8 poziomów Tekkena dla postaci przyjaznych początkującym

Poziom S Azucena, Law, Claudio, Jin, Alisa, Dragunov, Eddy, Paul, Victor, Jun, King, Reina, Shaheen, Xiaoyu Diabeł poziomu A Jin, Jack, Kazuya, Leo, Lili, Nina, Yoshimitsu, Feng B -Tier Bryan, Hwoarang, Kuma, Lars, Raven, Steve, Zafina C-Tier Asuka, Leroy, Panda

W podstawowej grze Tekken 8 dostępnych jest 32 grywalnych wojowników, a do gry zostaną dodane także nowe postacie jako wojownicy z DLC. Dostęp do myśliwców DLC z Sezonu 1 będziesz mieć zawsze wtedy, gdy otrzymasz Edycję Ultimate gry. To ogromna pula do wyboru. Wiele postaci było podstawą serialu, ale jest też kilka nowych twarzy, które warto wziąć pod uwagę. Powiedziawszy to, przyjrzyjmy się bliżej i zobaczmy, z którymi postaciami najłatwiej rozpocząć przygodę z Tekkenem.

5. Alisa

Alisa to zwinny android z bardzo szybkimi atakami. Jest zagrożeniem na niższych poziomach gry, ponieważ może zadać duże obrażenia bez większego opóźnienia. Jej arsenał ciosów i kopnięć składa się z różnorodnych zabójczych ataków i ruchów ze świetnym śledzeniem. Choć niektórzy mogą twierdzić, że jej zestaw ruchów jest efekciarski, jeśli…

Autor