LEGO Fortnite’ta Asi Tezgahı nasıl inşa edilir

En yeni LEGO Fortnite görevleri seti, tamamlandığında sizi 185 çiviyle ödüllendiren bir Asi Tezgahı inşa etmenizi gerektiriyor. O halde, daha fazla gecikmeden, LEGO Fortnite’ta Rebel Workbench’in kilidini açma ve üretme konusunda ayrıntılı bir kılavuz burada.

LEGO Fortnite’ta Asi Tezgahı nasıl yapılır

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Oluştur menüsüne gidip İstasyonlar sekmesi altında Rebel Workbench’i seçerek bir Rebel Workbench oluşturabilirsiniz. Sahip olduğundan emin ol 5x Ahşap ve 8x Plastoid.

Uzun süredir LEGO Fortnite oynadıysanız muhtemelen Wood’u nasıl alacağınızı biliyorsunuzdur. Ancak Plastoidler, Star Wars 2024 geçiş etkinliğiyle tanıtılan yeni bir malzeme türüdür ve bulunması zor olabilir. Ben de bu bileşeni bulmak için atmanız gereken tüm adımları içeren bir rehber hazırladım.

LEGO Fortnite’ta Plastoid nasıl edinilir

Asi Kaptan NPC’den alacağınız Makrodürbünler, onu etkinleştirdiğinizde düşen uzay gemisinin tam yerini işaretleyecektir. İşaretli konuma gittikten sonra, girişte ağzına kadar bir grup yapıyla dolu gizli Stormtroopers üssünü bulacaksınız.

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Bir ton Plastoid elde etmek ve Rebel Workbench tarifinin kilidini açmak için kazmanızla bu yapıları yok etmeniz yeterli. Endişelenmeyin, burayı koruyan Stormtrooper’lar, onların eşyalarını yok etseniz bile size zarar vermez.

Asi Tezgahı ile neler inşa edebilirsiniz?

Rebel Workbench, LEGO Fortnite’ta aşağıdaki öğeleri oluşturmanıza olanak tanır:

Yaycı DL-44 Blaster E-11 Ateşleyici Termal Patlatıcı

Tahmin edebileceğiniz gibi yukarıda bahsedilen eşyaların tümü Star Wars silahlarından ilham alıyor ve bunları oyunda ilerledikçe Stormtroopers ve Darth Vader’ı yenmek için kullanabilirsiniz.

LEGO Fortnite’ta Rebel Workbench tarifinin kilidi nasıl açılır?

Rebel Workbench tarifinin kilidini açmak için şunları yapmanız gerekir: eklemek…

Autor