Kto jest głównym bohaterem Hadesu 2?

Jeśli masz zamiar sięgnąć po Hades 2, możesz zastanawiać się, kim jest nowy główny bohater. Ponieważ jest to bezpośrednia kontynuacja, łatwo jest oczekiwać, że głównym bohaterem będzie Zagreus, ale zwiastun ujawniający zamiast tego pokazywał dziewczynę. Sprawy się komplikują, ponieważ widzimy, jak Hades zostaje złapany i mówi: „Czasu nie da się zatrzymać”. Rodzi to mnóstwo pytań o to, skąd pochodzi, jak ma na imię i nie tylko. Wszystkie te pytania są ważne niezależnie od tego, czy znasz minimum mitologii greckiej, czy pochodzisz z gier God of War, czy może czytasz książki o Percy’m Jacksonie. Ale nie odchodźmy od tego, taka jest Melinoe.

Kto jest głównym bohaterem Hadesu 2?

Kredyty obrazkowe: Supergiant Games na YouTube. Melinoe to nowa główna bohaterka Hadesu 2.

Główną bohaterką Hadesu 2 jest Melinoe. Znana również jako Księżniczka Podziemi, jest młodszą siostrą Zagreusa oraz córką Hadesa i Persefony. W tej grze Hekate (bogini czarów i nekromancji) ratuje ją i szkoli Melinoe, aby została czarownicą. Została wyszkolona, ​​aby była wystarczająco silna, aby zostać pogromczynią tytanów, co jest ważne, ponieważ musi stawić czoła Chronosowi, Tytanowi Czasu, jeśli chce ocalić swoją rodzinę i Olimp.

Pojawienie się Melinoe w Hadesie 2

Melinoe będąc półbogiem, ma bardzo ludzki wygląd. Jej lewa dłoń świeci na zielono, co może wskazywać, że jej moce są powiązane z czarami. Ma jedno oko zielono-złote, drugie oko ma kolor czerwony. Melinoe ma krótkie blond włosy spięte opaską w kształcie wieńca laurowego z półksiężycem z przodu. Jej strój składa się z sukienki w kolorze pomarańczowo-szafranowym, której towarzyszy orteza na szyi, pasek w talii i inne akcesoria do ramion i nóg. Jako broń zazwyczaj nosi sierp i sztylet.

Kim jest Melinoe w mitologii greckiej?

Melinoe to grecka nimfa znana również jako…

Autor