Kowadło z czynnikiem abiotycznym – jak je zdobyć

Abiotic Factor to gra, w której będziesz musiał walczyć o przetrwanie, jak w każdej innej grze o przetrwaniu. Jedną z rzeczy, na którą zdecydowanie musisz zwrócić szczególną uwagę, jest Abiotic Factor Anvil. Tak naprawdę ten przedmiot jest bardzo ważny dla postępów w grze.

Dlatego w tym artykule powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak zdobyć jego plan i odblokować ten przedmiot. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, z pewnością jesteś we właściwym miejscu. Ale nie zwlekajmy dłużej i kontynuujmy ten przewodnik.

Zastosowanie kowadła z czynnikiem abiotycznym

Zanim szczegółowo opowiem co należy zrobić, aby pozyskać Kowadło w Czynniku Abiotycznym, warto wyjaśnić do czego ono służy. Kowadło jest przedmiotem niezbędnym do zbudowania Stacji Naprawy i Ratownictwa. Tak naprawdę w grze często będziesz proszony o naprawę broni, a posiadanie Stacji Naprawy i Ratownictwa jest z pewnością najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić.

W ten sposób nie tylko nie będziesz już musiał szukać wygórowanej ilości taśmy klejącej do naprawy swoich przedmiotów, ale cały proces będzie również szybszy. W związku z tym nie możemy pomóc, ale radzimy odblokować Kowadło, gdy tylko będziesz miał taką możliwość. Zaufaj nam; podziękujesz nam!

Jak zdobyć kowadło w Abiotic Factor

Teraz, gdy już wiesz, do czego służy kowadło w Abiotic Factor, nadszedł czas, aby skupić się na tym, co jest najważniejsze w tym przewodniku, czyli na tym, jak je zdobyć. W rzeczywistości zrozumienie, jak to zrobić, może nie być bardzo proste i dlatego postanowiliśmy napisać ten przewodnik. Postępując zgodnie z naszymi wskazówkami nie powinieneś jednak napotkać większych trudności, więc kontynuujmy.

Pierwszą rzeczą, o której należy wiedzieć, jest to, że będziesz musiał trochę przejść grę, zanim będziesz miał szansę odblokować ten przedmiot. Tak naprawdę będziesz musiał uciec z Manufacturing West, co pozwoli ci odblokować drzwi prowadzące do windy…

Autor