Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 453: Yayın Tarihi, Özet ve Spoiler

Dostlukları geliştikçe ve Kültür Festivali hazırlıkları iyi ilerledikçe Shiina, Komi ile bir bağ hisseder.

Shiina’nın Komi’nin arkadaşlarından biri olmasıyla hayranlar ilişkilerinde daha fazla gelişme görmeyi bekleyebilirler.

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 453’te hayranlar, Komi ve Shiina’nın gelişen ilişkisinin daha derin bir şekilde keşfedilmesini bekleyebilirler.

Önceki bölümler, Komi’nin tutarlı nezaketi sayesinde Shiina’nın Komi’ye karşı başlangıçtaki isteksizliğinin yumuşadığını ima ediyor. Shiina’nın isteksiz de olsa yavaş yavaş Komi’ye açıldığına şahit olabiliriz.

Komi İletişim Kuramıyor Cilt 9 (Kaynak: Shogakukan)

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 453’te hayranlar Shiina’nın geçmiş kararlarını düşündüğünü ve beklentilere meydan okuma konusundaki duruşunu yeniden gözden geçirdiğini görebilir.

Shiina, kültür festivalinin planlanmasında daha önemli bir rol üstlenebilir. Bu bölümde Komi Can’t Communications’daki karakterlerin arkadaşlıkları ve gelişimi daha ayrıntılı olarak incelenecek.

Özet

Komi İletişim Kuramıyor 452. Bölüm Aksine başlıklı bölüm, hızlı öğrenme yeteneğine rağmen kendini sıradan bir insan gibi hisseden Shiina Muzuka’yı tanıtıyor.

Subaylardan oluşan bir aileden geldiği için, kasıtlı olarak başkalarının beklentilerinin tersine hareket ederek beklentilere isyan eder. Bunun onlara büyük umutlar yüklemekten daha nazik olduğuna inanıyor.

Shiina’nın asi davranışı arkadaşlarını kaybetmesine neden olur ve hatta ebeveynleri ve öğretmenleri bile ondan vazgeçer. Kendi balonunun içinde yaşayarak kendini hiçbir şeye önem vermekten soyutluyor.

Komi İletişim Kuramıyor Bölüm 453(Kaynak: Shogakukan)

Ancak hoşlanmadığı her şeyi bünyesinde barındıran Komi Shouko ile aynı sınıfa girdiğinde dünyası sarsılır. Shiina’nın mesafeyi koruma çabalarına rağmen Komi, Shiina’nın canını sıkacak şekilde arkadaş canlısı olmaya devam ediyor.

Kültür Festivali hazırlıkları ilerledikçe Komi, Shiina’ya iltifat ediyor…

Autor