Kody Roblox Highschool Hoops (maj 2024 r.)

Aktualizacja: 10 maja 2024 r

Znaleźliśmy kody!

Highschool Hoops to zdecydowanie najbardziej dopracowana gra przypominająca NBA 2K, w jaką kiedykolwiek będziesz mógł grać w Roblox. Propsy dla twórców za to. Jednak darmowe bonusy i waluta mogą sprawić, że gra będzie jeszcze fajniejsza. W tym celu użyj Kody Highschool Hoops wymieniliśmy tuż poniżej.

Lista kodów wszystkich szkół średnich

Kody robocze

HSH_DEMO: 2 pakiety nowicjuszy, 2000 monet (Nowy) IMPRO: Pakiet Pro (Nowy) NieWięcej Lz: -5 Strat (Nowy) NieLz_4: -1 Straty (Nowy) NieLz_3: -1 Straty (Nowy) NieLz_2: -1 Straty (Nowy) NieLz: -1 Straty (Nowy)

Wygasłe kody

W tej chwili nie ma żadnych wygasłych kodów.

Jak wykorzystać kody w Highschool Hoops

Źródło obrazu: Roblox za pośrednictwem Twinfinite

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zrealizować kody Highschool Hoops:

otwarty Gimnazjalne obręcze na Twoim urządzeniu. Kliknij Patka NA klawiatura Lub W dół na Pad kierunkowy aby otworzyć menu. wciśnij Kody ikona po prawej stronie. Wpisz swój kod w pole tekstowe. Kliknij Wykorzystaj kod aby odebrać swoje gratisy.

Dlaczego moje kody nie działają?

Podczas wpisywania kodów na pewno pojawią się błędy ortograficzne, dlatego pamiętaj, aby wszystko dokładnie sprawdzić. Możesz także skopiować i wkleić kody, co jest także najszybszym sposobem, jeśli grasz na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Powiązany artykuł: Kody mobilne NBA 2K

Jak zdobyć więcej kodów Highschool Hoops?

Highschool Hoops Discord to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co jest związane z tą grą, w tym kody. Jest tam mnóstwo informacji, które naprawdę Ci pomogą. Jednakże nie ma dedykowanego kanału z kodami, więc będziesz musiał przeszukać cały serwer w poszukiwaniu kodów. Zamiast tego możesz po prostu dodać ten post do zakładek, ponieważ sami już to robimy regularnie.

To wszystko, co mamy na temat kodów Highschool Hoops. Jeśli potrzebujesz więcej kodów na inne doświadczenia Roblox, odwiedź sekcję Kody tutaj na…

Autor