KLab, Bleach’in Yeni ‘Hybrid Casual’ Oyununu Duyurdu

KLab yakında daha fazla ayrıntı açıklayacak

KLab Perşembe günü, anime serisini temel alan tamamen yeni bir hibrit gündelik oyun (gündelik bir oyunun basitliğini çevrimiçi bir oyunun mekaniğiyle birleştiren bir oyun modeli) geliştirmek için Bleach Üretim Komitesinden izin aldığını duyurdu. Oyun, Çin ana karası hariç tüm dünyada Japonca ve İngilizce dillerinde yayınlanacak. KLab oyunla ilgili daha fazla ayrıntıyı ileriki bir tarihte yayınlayacak.

KLab ayrıca Bleach: Brave Souls oyununu Android, iOS, Steam üzerinden PC ve PlayStation 4’te yayınladı. Oyun 2015 yılında piyasaya sürüldü ve dünya çapında 90 milyonun üzerinde indirme sayısına ulaştı.

Resim aracılığıyla Viz Media’nın Twitter’ı

© Tite Kubo/Shueisha, TV TOKYO, dentsu, Pierrot, Viz Media

Tite Kubo, Bleach’i 2001 yılında Weekly Shonen Jump’ta başlattı ve Ağustos 2016’da sonlandırdı. Shueisha’nın Japonya’da yeni bölümler yayınlaması gibi Viz Media da mangayı Kuzey Amerika’da dijital olarak İngilizce olarak yayınladı. Viz Media ayrıca mangayı basılı olarak yayınladı. Manganın dolaşımda 130 milyon kopyası var.

Manga, 2004’ten 2012’ye kadar 366 bölüm süren bir televizyon anime uyarlamasına ilham kaynağı oldu. Viz Media, 2006 yılında animenin televizyon ve ev video haklarını aldı. Dizinin prömiyeri aynı yıl Cartoon Network’ün Adult Swim programında İngilizce dublajla yapıldı ve sonunda 2014 yılına kadar tüm bölümler yayınlandı. Crunchyroll ve Tubi TV artık orijinal diziyi yayınlamıyor, ancak diziyi Hulu yayınlıyor.

The Bleach: Thousand-Year Blood War animesinin ilk bölümleri (yılın çeyreği) Ekim 2022’de gösterime girdi ve Aralık 2022’de animenin 12. ve 13. bölümlerini birleştiren bir saatlik özel bölümle sona erdi. Viz Media, animeyi ABD’de Hulu’da yayınlıyor Anime, uluslararası olarak Disney+’ta yayınlanıyor ve Ani-One Asia, diziyi birçok Asya ülkesinde yayınlıyor.

Animenin ikinci dersleri

Autor