Kaiju No. 8 Animesinde Tesshō Genda ve Mutsumi Tamura rol alıyor

Naoya Matsumoto’nun Kaiju No. 8 mangasının animesinin resmi Twitter hesabı Perşembe günü iki oyuncuyu daha duyurdu.

Yeni açıklanan kadro üyeleri yukarıdaki görsellerde soldan sağa:

Her iki karakter de cumartesi günü animenin dördüncü bölümünde yer alacak.

Animenin prömiyeri 13 Nisan’da TV Tokyo’da yapıldı. Crunchyroll, animeyi yayınlanırken yayınlıyor ve aynı zamanda İngilizce dublajını da yayınlıyor. Anime ayrıca, tam olarak animenin yayınlandığı saatte Japonya’daki TV’de yayınlandığı için dünya çapında X/Twitter üzerinden gerçek zamanlı olarak yayınlanıyor.

Animenin yıldızları:

Resim aracılığıyla Kaiju No.8 Twitter

© 防衛隊第3部隊 松本直也/集英社

(Yukarıdaki resimde soldan sağa):

Resim aracılığıyla Kaiju No.8 Twitter

© 防衛隊第3部隊 松本直也/集英社

(Soldan sağa):

Merhum seslendirme sanatçısı TARAKO, gizemli yōjū’nun rolünü seslendirdi. Ayrıca Megumi Han genç Kafka rolünü seslendiriyor.

© 防衛隊第3部隊 松本直也/集英社

Animeyi Shigeyuki Miya (Onihei) yönetiyor. Ichiro Okouchi (Code Geass: Lelouch of the Rebellion) serinin kompozisyonunu ve senaryosunu üstleniyor. Tetsuya Nishio (Naruto) karakter tasarımcısı ve baş animasyon yönetmenidir. Mahiro Maeda (Shin Godzilla) canavarları tasarlıyor. Shinji Kimura (Tekkonkinkreet) sanat yönetmenidir. Yuta Bando (BELLE) müziği besteliyor.

Production IG (Ghost in the Shell) animasyon prodüksiyonunu üstleniyor ve Studio Khara (Rebuild of Evangelion) kaiju tasarımları ve sanat eserlerinden sorumlu.

İngiliz şarkıcı YUNGBLUD, animenin açılış tema şarkısı “Abyss”i seslendirirken, Amerikalı pop rock grubu OneRepublic, kapanış tema şarkısı “Nobody”yi seslendiriyor.

Matsumoto, mangayı Temmuz 2020’de Shueisha’nın Shonen Jump+ web sitesinde başlattı. İlk baskı cildi Aralık 2020’de gönderildi ve o zamandan beri talep nedeniyle bu ciltte birkaç baskı daha yapıldı….

Autor