„Kagurabachi” jest wyprzedane w prawie każdym sklepie z mangą w Japonii

Szum wokół mangi Kagurabachi Takeru Hokazono stale rośnie, gdy w całej Japonii napływają doniesienia o tomie drugim, który znika z półek sklepowych w całej Japonii. Od czasu debiutu w magazynie Weekly Shonen Jump firmy Shueisha zeszłej jesieni, Kagurabachi wzbudza sensację wśród fanów i jego dynamika nie zwalnia ani trochę.

„Kagurabachi” (Źródło: Takeru Hokazono)

Wraz z wydaniem fizycznych tomów w Japonii, Kagurabachi Tom 1 ustanowił rekordy dzięki szybkiej sprzedaży, a teraz Tom 2 poszedł w ich ślady. Raporty @brkagurabachi na X wskazują, że sklepy z trudem nadążają za popytem, ​​gdyż nie dotarły jeszcze uzupełnienia zapasów, a rozmowy o natychmiastowych dodrukach już trwają.

Fabuła mangi oferuje mieszankę więzi rodzinnych, tragedii i zemsty, która porywa czytelników od samego początku. Gdy młody Chihiro trenuje pod okiem swojego słynnego ojca szermierza, ich idylliczne dni zostają zakłócone przez nagłą tragedię, która pcha Chihiro na ścieżkę zemsty i epickich bitew na miecze.

Ilustracja do „Kagurabachi” (Źródło: Takeru Hokazono)

W miarę jak drugi tom Kagurabachi robi furorę w sklepach, rośnie oczekiwanie na pełną sprzedaż. Dzięki fascynującej historii i dynamicznym bohaterom nic dziwnego, że Kagurabachi dominuje w Weekly Shonen Jump i oczarowuje czytelników w całej Japonii.

Autor