Jujutsu Kaisen Rozdział 259: Powrót Przeklętej Techniki Aoi Todo? Odkrywanie najnowszych osiągnięć

Powrót Aoi Todo i dalsze używanie przez niego Przeklętej Techniki Boogie Woogie w 259 rozdziale Jujutsu Kaisen oznacza znaczący rozwój postaci i fabuły, dając nadzieję i ekscytację fanom, którzy obawiali się, że trwale utracił tę charakterystyczną umiejętność po poświęceniu ręki podczas Historia incydentu w Shibuyi.

W rozdziale 259 Todo pojawia się ponownie po dłuższej nieobecności po wydarzeniach w Shibuyi, dołączając do bitwy z Ryomenem Sukuną w krytycznym momencie po śmierci Choso.

Powrót Przeklętej Techniki Aoi Todo

Aoi Todo z pierwszego sezonu Jujutsu Kaisen

Retrospekcje ujawniają, że Todo we współpracy z Mei Mei opracował plan obejmujący strategiczne wykorzystanie Boogie Woogie wraz z wronami Mei Mei do ewakuacji ludzi z domeny Sukuny. Plan ten wymagał od Todo dostosowania i poszerzenia zakresu jego Przeklętej Techniki, pomimo wyzwań związanych z utratą ręki.

Spoilery z rozdziału wskazują, że Todo wspomniał, że wciąż wyczuwa „bicie serca” swojego Boogie Woogie, co sugeruje, że znalazł sposób na kontrolowanie i efektywne wykorzystanie swojej Przeklętej Techniki nawet jedną ręką.

Aoi Todo używa Boogie Woogie

Ta adaptacja odzwierciedla determinację i determinację Todo, by chronić swoich przyjaciół, co skłania go do poszukiwania niekonwencjonalnych rozwiązań swojej trudnej sytuacji. Utrata ręki podczas Incydentu w Shibuya początkowo sprawiła, że ​​Boogie Woogie Todo wydawało się nieskuteczne, ponieważ technika ta tradycyjnie wymagała użycia obu rąk.

Jednakże jego powrót i demonstracja ciągłej biegłości w tej technice wskazują na jego pomysłowość i zaradność w pokonywaniu ograniczeń fizycznych.

Szczegóły tego, jak Todo utrzymał i zaadaptował swoją Przeklętą Technikę po utracie ręki, pozostają niejasne w spoilerach rozdziału, ale jego odrodzenie podkreśla…

Autor