Jak zwiększyć Uścisk w Hadesie 2

W Hades 2 ilość Uścisku Melinoë określa, ile aktywowanych kart tarota może ona nosić jednocześnie. Pokażę ci, jak zwiększyć jej Uścisk Arkanów, aby pomóc ci jeszcze bardziej zbliżyć się do pokonania Chronosa.

Jak zdobyć więcej Uścisku w Hadesie 2

Będziesz musiał skorzystać z ołtarza Melinoë, aby zwiększyć jej Uścisk. To jest to samo miejsce, w którym możesz odblokować i aktywować Karty Tarota.

Zrzut ekranu wykonany przez Prime Juegos

W ołtarzu Melinoë wybierz obraz Melinoë w prawym górnym rogu. Spowoduje to wyświetlenie tekstu opisującego Uścisk Arkanów.

Obraz według profesjonalnych przewodników po grach

Na tym zdjęciu należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy.

Strzałka wskazuje zestaw dwóch liczb pod twarzą Melinoë. Liczba po lewej stronie pokazuje, ile Uścisku aktualnie używa, natomiast liczba po prawej stronie pokazuje, ile Uścisku jest dostępne do użycia. Opis Uścisku Arkanów wyjaśnia, że ​​każde ulepszenie zwiększa Twój Uścisk o 2 punkty. Uścisk można ulepszyć za pomocą Psyche. Obraz w żółtym kółku pokazuje, ile Psyche potrzeba do następnego ulepszenia. Jeśli nie masz wystarczającej ilości, tekst będzie czerwony. Mały symbol i biały tekst pod obrazkiem Psyche pokazują, ile Psyche masz w ekwipunku.

Gdy zbierzesz wystarczającą ilość Psyche, aby ulepszyć Uścisk, tekst zmieni się tak, że Psyche będzie pisana na czarno, a potrzebna ilość będzie napisana na biało.

Obraz według profesjonalnych przewodników po grach

Naciśnij przycisk aktualizacji oznaczony w prawym dolnym rogu ekranu. Całkowita ilość Uścisku pokazana pod twarzą Melinoë wzrośnie o dwa punkty. Podobnie, ilość Psyche potrzebna do następnego ulepszenia również wzrośnie.

Obraz według profesjonalnych przewodników po grach

Jak zdobyć Psyche w Hadesie 2

Psyche to nagroda za pokój, którą możesz znaleźć podczas dowolnego przejścia Hades 2. Aby go zdobyć, musisz znaleźć drzwi z symbolem Psyche powyżej…

Autor