Jak znaleźć Chewbaccę w Fortnite

Legendarny pilot Sokoła Millennium, Chewbacca, wpadł do Fortnite. Po wielu oczekiwaniach w końcu spotykamy kultowego wojownika Wookiee. Jeśli chcesz go poznać, a nawet zatrudnić na swoją przygodę w Fortnite, sprawdź poniżej jak znaleźć Chewbaccę w Fortnite.

Gdzie znaleźć i zatrudnić Chewbaccę w Fortnite

Imperialni szturmowcy schwytali Chewbaccę i przetrzymują go gdzieś na wyspie. Możesz go znaleźć i uratować, przeszukując imperialną blokadę dróg. Wróg jest sprytny i zmienia lokalizację Chewiego w każdym meczu, więc nie będzie łatwo go wyśledzić.

Chewbaccę będziesz mógł znaleźć przy dowolnej Imperialnej blokadzie drogowej. Będziesz musiał odeprzeć każdego szturmowca stojącego na przeszkodzie, aby uwolnić Chewbaccę ze złych szponów Imperium Galaktycznego.

Źródło obrazu: Epic Games

Aby uratować Chewbaccę, najpierw spadnij w pobliżu skrzyni lub łupów z podłogi. Chwyć kilka broni, załóż tarczę i udaj się do miejsca, gdzie przetrzymywany jest Chewie. Gdy wyeliminujesz wszystkich trzymających go szturmowców, Chewbacca wyda uroczysty krzyk Wookie i będzie podążał za tobą przez resztę meczu.

W ramach podziękowania za uratowanie go, Chewbacca da ci zapasowy Wookie Bowcaster. Te epickie bronie zostały zaprojektowane tak, by albo prowadzić szybką kłótnię, albo ładować się w celu uzyskania czegoś bardziej wybuchowego.

Jeśli nie uda ci się uratować Chewbacci, nie martw się, nadal możesz zdobyć Bowcastera. Można je znaleźć w Imperialnych skrzyniach w pobliżu blokad drogowych lub w miejscu lądowania Dartha Vadera, obok miotaczy E-11 i przedmiotów leczących.

Teraz masz Chewbaccę u swego boku, żaden imperialny szturmowiec nie może Cię powstrzymać! Zobacz, co jeszcze nowa aktualizacja ma do zaoferowania w LEGO Fortnite – od blasterów po stół warsztatowy Rebeliantów i wiele więcej.

Twinfinite jest wspierany przez naszą publiczność. Kupując za pośrednictwem linków na naszej stronie,…

Autor