Jak zdobyć taktykę wróżek w grze All Star Tower Defense

All Star Tower Defense zmienia ugruntowaną formułę obrony wieży, dodając postacie oparte na niektórych z najbardziej ukochanych bohaterów anime. Od Uchiha Sasuke po Son Goku, wiele postaci ze świata anime jest dostępnych jako jednostki, ale niektóre są trudniejsze do znalezienia niż inne. Oto jak zdobyć technika wróżek w All Star Tower Defense.

Jak zdobyć taktykę wróżek

Fairy Tactician to 1% rabatu od Banner Z, sklepu w grze w drugim świecie. Banery odświeżają się co godzinę, więc jeśli polujesz na nieuchwytną jednostkę, warto wrócić później, jeśli jej tam nie będzie.

Źródło obrazu: Roblox

Na szczęście moc Wróżkowego Taktyka sprawia, że ​​jest to warte wysiłku. Na poziomie 1 jej podstawowe obrażenia wynoszą 14 000 i sięgają aż do 2 940 000. Jeśli poświęcisz czas na osiągnięcie poziomu 175, może osiągnąć ogromne 6 297 480 punktów na atak.

Wróżkowy Taktyk należy do następujących kategorii:

Dziewczęta o czystym sercu, rytm miłości, boska percepcja odrodzenia mocy

Jak każda jednostka w All Star Tower Defense, Wróżkowy Taktyk ma moc przywódczą, która zapewnia premię twoim jednostkom, jeśli ta postać zostanie umieszczona na pozycji Lidera. W takim przypadku umieszczenie Wróżkowego Taktyka na pozycji lidera zapewni 15% premii do ataku każdej jednostce w kategorii Rytm Miłości. Biorąc pod uwagę, że jednostki na wyższych poziomach rutynowo powodują szkody liczone w milionach, stanowi to znaczny wzrost.

Kim więc jest taktyk wróżek? Jak sama nazwa wskazuje, jednostka wywodzi się ze świata Fairy Tail, a konkretnie jest oparta na postaci Mavis Vermillion. Jako jedna ze współzałożycielek Fairy Tale, dobrze się składa, że ​​wnosi na stół fenomenalną moc.

Chcesz więcej od All Star Tower Defense? Oto wszystkie najnowsze kody w grze. W innym miejscu Robloxa sprawdź łącze Type Soul Trello, łącze Demon Piece Trello i Anime Quest…

Autor