Jak zdobyć Cinder w Hadesie 2

W Hades 2 możesz zdobyć różnorodne odczynniki, które możesz wydać na zdobycie nowej broni lub wytworzenie przedmiotów. Jednym z takich odczynników jest przedmiot o nazwie Cinder, niezbędny do zdobycia broni Umbral Flames.

Ponieważ Hades 2 znajduje się obecnie w fazie wczesnego dostępu, lokalizacja, w której znalazłem Cinder, może ulec zmianie przed pełną premierą gry. Zaktualizuję ten post, jeśli zawarte w nim informacje ulegną zmianie lub jeśli znajdę więcej lokalizacji Cinder, którymi mogę się z Tobą podzielić.

Gdzie znaleźć Cinder w Hadesie 2

Jak dotąd jedyne miejsce, w którym znalazłem Cinder, to nagroda za pokonanie Hekate, Strażniczki Erebusa. Hekate jest także boginią czarów i jest częstą postacią w mitach greckich. W Hades 2 jest mentorką Melinoë, ale nadal będziesz musiał przyjąć ją jako szefa, aby udowodnić swoje umiejętności. Za każdym razem, gdy pokonasz Hekate, która jest pierwszym bossem w każdej rundzie cyklu roguelite, otrzymasz jeden Żar.

Do czego potrzebujesz Cindersów w Hadesie 2?

Zrzut ekranu wykonany przez Prime Juegos.

Żużel to odczynnik opisany jako „Najczęściej używany do zaklęć związanych z ogniem i konserwacją” i będziesz go potrzebować do odblokowania niektórych gorących przedmiotów. Aby odblokować broń Umbral Flames, będziesz potrzebować trzech żużli i trzech srebrników. Ponieważ Hekate upuszcza tylko jeden Żar w każdym biegu, jeśli ją pokonasz, będziesz musiał ją pokonać trzy razy, aby zdobyć tę broń. Znalazłem także kartę Arcana, która wymagała jednego Żaru, więc można śmiało powiedzieć, że będziesz potrzebować garści tych ognistych odczynników, aby odblokować wszystko, co wymaga tego wyjątkowego przedmiotu przeznaczonego tylko dla bossa.

Więcej informacji o Hadesie 2 znajdziesz w All Gods in Hades 2 w profesjonalnych przewodnikach po grach.

Prime Juegos jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Autor