Jak odblokować Browny’ego w grze Vampire Survivors Operation Guns

Browny to jedna z postaci Contry dodana w najnowszym DLC. Jeśli chcesz odblokować Browny’ego w grze Vampire Survivors Operation Guns, poniżej opisałem kroki, które musisz wykonać.

Jak zdobyć Browny’ego w grze Vampire Survivors Operation Guns

Aby zdobyć Browny’ego w Vampire Survivors Operation Guns, musisz najpierw ewoluuj broń Fire Arm. To zadanie staje się skomplikowane, ponieważ musisz odblokuj Brada najpierw znajdując jego trumnę na Gorąca autostrada.

Aby osiągnąć poziom Hectic Highway, musisz to zrobić rozwijać CU-Laser. Najłatwiej to zrobić, grając w Lucię i rzucając ponownie, aż otrzymasz Tirajisu (zajęło mi to całą wieczność). Zwiększ poziom lasera i zdobądź wzmocnienie broni, aby móc je ewoluować. Kiedy już to zrobisz, możesz natychmiast przerwać bieg.

Zrzut ekranu wykonany przez Prime Juegos

Znajdziesz Gorąca autostrada w wyborze etapu. To zabawny poziom, w którym twoja postać jeździ na rowerze po autostradzie, walcząc z tonami wrogów. Trumna Brada będzie w drodze; po prostu idź dalej, a nie możesz tego przegapić.

Gdy już będziesz miał Brada, zabierz go do Neo Galugi i rozpocznij walkę. Jego Broń ognista Zadaje całkiem spore obrażenia i stał się jednym z moich ulubionych do użycia. W połączeniu z Biblia Króla I Atraktor, mogłem z łatwością przepłukać wrogów i zbierać nagrody, aby szybko awansować. Aby ewoluować Broń Ognia, musisz:

Pełny poziom Ramię Ogniste. Uzyskać Ulepszenie broni. Uzyskać Świecznik broń.

Gdy już wykonasz wszystkie powyższe czynności, atakuj kolejnych większych wrogów, którzy spadną Skrzynie skarbów. Jeśli będziesz mieć szczęście, dostaniesz Ogień-L3GS szybka ewolucja. Lub, jeśli jesteś podobny do mnie, będziesz musiał być bardzo cierpliwy, dopóki nie rozwiniesz każdej innej broni. Pamiętaj, że wzmocnienie broni ewoluuje tylko jedną broń, więc jeśli go użyjesz, będziesz musiał zdobyć kolejną, aby otrzymać broń palną.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak ewoluować wszystkie nowe bronie…

Autor