Jak naprawić błąd związany z wyrównywaniem poziomu solo podczas ładowania koła

Solo Leveling Arise, bazujące na popularnym narzędziu internetowym, pojawiło się na całym świecie zaledwie kilka dni temu. Jednak wielu graczy zostało dotkniętych błędem uniemożliwiającym im dostęp do gry. Oto jak naprawić błąd koła ładowania Solo Leveling Arise.

Solo Leveling Powstanie Ładowanie Naprawa błędu koła

Błąd może pojawić się w różnych sytuacjach, od ładowania gry po rozmowę z NPC-ami. W grze błąd wydaje się szczególnie powszechny podczas eksploracji gęsto zaludnionych obszarów.

Pierwszą osobą, do której należy zadzwonić, powinien być oficjalny serwer Discord, aby sprawdzić, czy występuje szerszy problem, np. awaria serwerów. Jeśli tak, to niestety będziesz musiał poczekać, aż problemy zostaną rozwiązane.

Często błąd jest związany z problemami z serwerami lub połączeniem lokalnym. W końcu jest to wciąż stosunkowo nowa gra i dlatego całkowite rozwiązanie problemu przez Netmarble może zająć trochę czasu. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem przy próbie naprawienia błędu jest objęcie wszystkich baz. Zrestartuj modem/router i jednocześnie uruchom ponownie grę, co, miejmy nadzieję, pozwoli Ci rozwiązać problem, gdziekolwiek się on pojawi.

Źródło obrazu: Netmarble

Oczywiście może to nie zadziałać, dlatego dostępnych jest kilka innych opcji. Na komputerze możesz przełączyć się na połączenie kablowe przez Wi-Fi lub zmienić adres DNS. Na urządzeniu mobilnym możesz także zmienić typ połączenia z Wi-Fi na mobilną transmisję danych (lub odwrotnie).

Co więc jest przyczyną problemów? Krótko mówiąc, serwery są przeciążone przez duże zapotrzebowanie na grę. Dobra wiadomość jest taka, że ​​problem ten prawdopodobnie zostanie rozwiązany poprzez dodanie nowych serwerów.

Chcesz więcej z Solo Leveling Arise? Oto nasza lista poziomów wszystkich łowców w grze i oto, jak możesz hodować złoto.

Twinfinite jest wspierany przez naszą publiczność. Dokonując zakupów za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską. Ucz się więcej

Autor