Jak dostać się na pustynię w regionie Corel w Final Fantasy VII Rebirth

Czy właśnie zdałeś sobie sprawę, że region Corel jest znacznie większy, niż myślałeś? Zastanawiasz się jak dostać się na pustynię? Jesteśmy z Tobą. Tutaj dowiesz się jak dostać się na pustynię w regionie Corel w Final Fantasy VII Rebirth.

Jak dotrzeć na pustynię Corel w Final Fantasy VII Rebirth

Aby dostać się na pustynię Corel, musisz najpierw wspiąć się na górę Corel i kontynuować fabułę, aż zdobędziesz buggy, pojazd, którym można jeździć. Następnie będziesz mógł swobodnie wędrować po pustyni Corel i dotrzeć do praktycznie dowolnego jej obszaru.

Zdjęcie: Atak fanboya

Jeśli chcesz dotrzeć na pustynię, aby ukończyć poboczne zadanie Johnny’ego i zdobyć Koronę Króla Tonberry, musisz najpierw zdobyć wózek, a następnie skorzystać z szybkiej podróży, aby dotrzeć do lokalizacji Johnny’ego. Po dotarciu na miejsce przepraw się wózkiem przez jezioro i przedostań się na drugą stronę.

Zdjęcie: Atak fanboya

Wózek znacznie ułatwi Ci życie podczas podróży przez pustynię i możesz z niego korzystać nawet na terenie regionu Corel, gdzie znajduje się Costa del Sol. To powiedziawszy, niektóre obszary mogą być trudne do przekroczenia w wózku ze względu na jego rozmiar. Czasami chocobo jest po prostu bardziej praktyczne.

Kradzież korony króla Tonberry dla Johnny’ego

Jeśli zamierzasz walczyć z Królem Tonberry, upewnij się, że masz postać z materią Kradzieży. Być może będziesz mógł kupić ten materiał w większości sklepów w regionie, ale Yuffie będzie już go mieć przy sobie, kiedy dołączy do zespołu.

Używaj postaci, które mogą atakować Tonberries z daleka, takich jak Barret, Aerith czy Yuffie, aby uniknąć dźgnięcia i natychmiastowego zabicia przez atak nożem, z którego znane są Tonberries. Jeśli jednak dobrze radzisz sobie z Tifą i dobrze wykorzystujesz jej mobilność, będziesz w stanie uniknąć większości ataków i dość szybko zwiększyć pasek oszołomienia Króla Tonberry.

Możesz zdobyć koronę od Króla Tonberry tylko wtedy, gdy on…

Autor