İzlemekten Hoşlanacağınız Bungo Sokak Köpekleri’ne Benzer En İyi 10 Anime

Bungo Stray Dogs, kendisini olağanüstü yeteneklere sahip kişilerle dolu bir dedektiflik bürosuna katılırken bulan yetim Atsushi Nakajima’nın maceralarını anlatan heyecan verici bir doğaüstü anime dizisidir.

Bu anime ilgi çekici hikayesi, canlı karakterleri ve heyecan verici doğaüstü unsurları nedeniyle büyük bir popülerlik kazandı. Hayranlar sürekli olarak aynı cazibeyi ve heyecanı yakalayan benzer şovlar arıyor.

Bu seriyi tanımlayan doğaüstü güçler, çarpıcı animasyonlar, ilgi çekici karakterler ve yoğun aksiyonun birleşimine hayran olanlar için işte bu özlemi kesinlikle tatmin edecek 10 anime önerisi.

10.Durara

“Durarara!!” Tokyo’daki Ikebukuro’nun canlı kentsel yüzeyinde ortaya çıkıyor ve anlatının ana arka planını oluşturuyor. Hikaye, aralarında Ikebukuro’ya taşınan ve hızla şehrin renkli çeteler ve şehir efsaneleriyle dolu karanlık diyarında tuzağa düşen Mikado Ryuugamine’nin de bulunduğu çok çeşitli karakterler etrafında dönüyor. Yerli olan yakın arkadaşı Masaomi Kida, bu tehlikeli koşullar altında ustaca manevralar yapıyor.

Durarara (Kredi Beyin Tabanı)

Dizi, çekiciliğine ek olarak benzersiz yeteneklere sahip karakterlerle ilgi çekici doğaüstü bir boyutu da içeriyor.

Bu karakterlerin yönlendirdiği karmaşık bir şekilde örülmüş olay örgüsü, olağanüstü bir dünya inşasıyla birleşerek aksiyon, gizem, gerilim, doğaüstü unsurlar ve komedinin güzel bir karışımını sunuyor; bu karışım şüphesiz “Bungo Stray Dogs” hayranlarının ilgisini çekecek.

“Durarara!!” Ryohgo Narita tarafından yazılan ve Suzuhito Yasuda tarafından resimlenen bir Japon hafif roman serisidir. Tokyo’nun Ikebukuro kentinde geçen film, hayatları şehir efsaneleri, gizemler ve doğaüstü olaylar arasında iç içe geçen çok çeşitli karakterleri konu alıyor.

Hikaye, yeni gelen Mikado Ryuugamine’e odaklanıyor…

Autor