Ikigami: Sairin Manga osiąga punkt kulminacyjny piątego sezonu

Zdjęcie za pośrednictwem Amazona

© Motoro Mase, Shogakukan

W tegorocznym 10. numerze magazynu Big Comic Shogakukana ujawniono w piątek, że nowa seria jego mangi Ikigami: The Ultimate Limit autorstwa Motoro Mase’a Ikigami: Sairin (Ikigami: The Return) osiąga punkt kulminacyjny po piątym sezonie w następnym numerze magazynu 24 maja.

Mase zadebiutował mangą w Big Comic we wrześniu 2021 r. Shogakukan opublikował drugi tom mangi we wrześniu ubiegłego roku.

Viz Media opublikowało wszystkie 10 tomów oryginalnej mangi i opisuje historię:

Drogi Obywatelu, niewątpliwie zauważyłeś, że świat jest miejscem niespokojnym. Ludzie są apatyczni, leniwi i pozbawieni motywacji. Prawdopodobnie zadawałeś sobie pytanie: „Dlaczego nie robi się nic, aby zatrzymać ten systematyczny upadek?” Cóż, z przyjemnością dowiesz się, że zostały podjęte środki. My, wasz rząd, zdecydowaliśmy, że społeczeństwo potrzebuje pobudki. Zatem począwszy od dzisiaj będziemy losowo wybierać innego obywatela, który zostanie zabity w ciągu 24 godzin od powiadomienia.

Wierzymy, że pomoże to przypomnieć wszystkim ludziom, jak cenne jest życie i jak ważne jest bycie produktywnymi i aktywnymi członkami społeczeństwa. Dziękujemy za uwagę oraz współpracę i udział w nowym programie.

Mase opublikował oryginalną mangę w magazynie Weekly Young Sunday Shogakukana w 2005 roku i przeniósł ją do Big Comic Spirits w 2008, gdzie ukazywała się do 2012 roku.

Źródło: Big Comic, wydanie 10

Autor