Hetalia ~The chwalebna droga~ Musical ujawnia nowy zwiastun, obsadę

Wystawy odbywają się w Kioto od 9-12 sierpnia, Osace od 17-19 sierpnia, Tokio od 24 sierpnia do 8 września

Ekipa Hetalii ~The chwalebna droga~, trzeciej części muzycznej adaptacji mangi Hetalia – Axis Powers Hidekaza Himaruyi, ujawniła w środę obsadę zespołu i nowy film promocyjny:

W obsadzie zespołu znajdują się:

Shо̄ji Nakada Naoki Machida Masaya Itо̄ Tomohiro Matsuzaki Mashū Ankyū Musashi Maruyama Hiroki Funahashi Kо̄ta О̄shima

W głównej obsadzie znajdują się:

Spektakl będzie można oglądać w Kioto Theatre w Kioto od 9 do 12 sierpnia, w Morinomiya Piloti Hall w Osace od 17 do 19 sierpnia oraz w Nippon Seinenkan Hall w Tokio od 24 sierpnia do 8 września.

Zdjęcie za pośrednictwem strony internetowej musicalu Hetalia

© 日丸屋秀和/集英社・ミュージカル「ヘタリアFW」製作委員会

Nowy musical jest trzecią odsłoną nowej serii muzycznych adaptacji Hetalii. Pierwszy musical z nowej serii, zatytułowany Hetalia ~The world is Wonderful~, miał premierę w grudniu 2021 r. Drugi musical zatytułowany Hetalia ~The Fantastic World~ miał premierę w kwietniu 2023 r. Obydwa muzyczne spektakle teatralne wystawiane były w Tokio i Osace.

Seria zainspirowała serię musicali scenicznych w Japonii. Poprzedni musical, Musical Hetalia Final Live ~A World in the Universe~, miał premierę w marcu 2018 roku.

Nowe anime mangi Hetalia World Stars Hidekaza Himaruyi zadebiutowało w kwietniu 2021 roku.

Manga Hetalia World Stars autorstwa Himaruyi jest najnowszą mangą z serii. Manga została wypuszczona w Shonen Jump+ tego samego dnia, w którym uruchomiono internetowy serwis mangowy, ale jego przerwa nastąpiła w kwietniu 2018 r. Manga wznowione w Shonen Jump+ w kwietniu 2021 r. Shueisha opublikowała cztery tomy mangi. Himaruya uruchomił nową mangę o japońskich premierach w Jump SQ Shueishy. w grudniu 2020 r.

Oryginalna Hetalia Himaruyi – Moce Osi…

Autor