Haikyuu’nun 10. Yılını Kutluyoruz!!: Manga Sayfalarından Gişe Sahnelerine

Haikyu!! şu anda özel 10. yıldönümünü büyük bir patlamayla kutluyor ve şenliklere çarpıcı yeni posterlerin yayınlanmasıyla başlıyor.

Anime serisi, planlanan iki filminden ilkinin galasıyla Japonya’da gişeye hakim olurken, animenin başlangıcından bu yana geçen on yılın dönüm noktasına mükemmel bir şekilde denk geliyor, Haikyu!! 2014’teki ilk çıkışından bu yana uzun bir yol kat etti.

Haruichi Furudate’in orijinal mangası bir süre önce tamamlanmış olmasına rağmen Haikyu!! Universe, büyük ölçüde anime uyarlamasının muazzam başarısı sayesinde genişlemeye ve izleyicileri yakalamaya devam ediyor. Dört sezonu geride bırakan anime, yeni filmiyle muhteşem bir finale hazırlanıyor.

[1/6]

#ハイキュー !!
10周年”繋がる”学校ビジュアル

İşte bu!!

日向と影山、研磨と黒尾のアクションが
“繋がる”動きとなっています🏐

🎊特設サイトhttps://t.co/G2GR3SOdpW#hq_繋ぐプロジェクト #hq_anime pic.twitter.com/mlLWEl0NV8

— 劇場版「ハイキュー!! FİNAL」 (@animehaikyu_com) 5 Nisan 2024

Haikyu Filmi: Çöplükte Kararlı Savaş şu sıralar Japon sinemalarında heyecan yaratırken, dünya çapındaki hayranlar heyecanla uluslararası bir gösterim haberini bekliyor.

Ayrıca ikinci ve son filme ilişkin ayrıntılar şu anda açıklanmadı. Filmler dünya çapında ekranlara çıkmadan önce diziyi takip etmek isteyenler için Haikyu’nun dört sezonu!! artık Crunchyroll’da yayın için mevcut.

Haikyuu (Kredi: Production IG)

Haikyu!! Tutkuları ufak tefek bir profesyonel oyuncu tarafından ateşlenen voleybol tutkunu Shoyo Hinata’nın yolculuğunun izini sürüyor.

Kendi izini bırakmaya kararlı olan Hinata, ortaokulda bir voleybol takımı kurar ancak bir başkasının elinde yenilgiyle karşı karşıya kalır…

Autor