Haftalık Shonen Jump Üç Yeni Mangaya Kısa Bir Bakış Yayınladı

Shueisha’nın Haftalık Shonen Jump’ı uzun zamandır yeni ortaya çıkan manga yeteneklerinin başvuracağı yer olarak kabul ediliyor. Naruto, Dragon Ball ve Yu Yu Hakusho gibi ikonik oyunların yer aldığı hikayeli bir geçmişe sahip olan oyunun, okuyucuların yayıncının her yeni sürümünü sabırsızlıkla beklemesi şaşırtıcı değil.

Şimdi Shueisha, mangada bir sonraki büyük olay olmayı vaat eden üç seriye kısa bir bakış atarak hayranlarla dalga geçiyor.

Shueisha, kısa süre önce yapılan bir promosyon yayınında, önümüzdeki haftalarda çıkacak olan ve merakla beklenen bu yeni oyunlara kısa bir bakış attı. Zamanlama bundan daha iyi olamazdı; yayımlanmasının derginin Altın Hafta için ara vermesinin hemen öncesinde yapılması planlanıyor. Bu nedenle, yeni okumalar arayan manga meraklıları için bu yeni serinin kesinlikle işe yarayacağı kesin!

Önemli ses getiren başlıklardan biri de Ken Wakui’den başkası tarafından yazılan “Negai no Astro”. Wakui’nin özellikle popüler dizi Tokyo Revengers’daki muhteşem geçmişi göz önüne alındığında, hayranlar bu duyuru konusunda özellikle heyecanlı.

Haftalık Shonen Jump Sayı #19’da önümüzdeki haftalarda üç yeni manganın yayınlanacağı açıklandı.

• Ken Wakui’nin (Tokyo Revengers) ‘Negai no Astro’su 20. Sayıda çıkacak

• Fusai Naba’nın (Uzaylılar Bölgesi) ‘Kyokutō Necromance’ı 21. Sayıda yayınlanacak

• ‘Cycle Biyori’ yazan… pic.twitter.com/wDEagqEetN

— 🧭MangaAlerts #uw7s🌊 (@MangaAlerts) 7 Nisan 2024

Wakui daha önce öncelikli olarak Kodansha ile işbirliği yapmış olsa da, görünen o ki şimdi en son manga çalışmaları için Shueisha ile yeni alanlara girişiyorlar.

Diziye, “Uzaylılar Bölgesi”ndeki çalışmalarıyla tanınan Fusai Naba’nın “Kyokuto Necromance” adlı şarkısı da katılıyor. Üçlüyü tamamlayan ise Kobayashi Omusuke’nin “Cycle Biyori” eseri. Sürüm açısından Wakui’nin dizisi önümüzdeki hafta raflarda yerini alacak, sonraki haftalarda ise Naba ve Omusuke onu takip edecek.

Haftalık Shonen Jump Yeni Serisi Renkli…

Autor