Hades 2’de Kavrama nasıl artırılır

Hades 2’de Melinoë’yi kavrayan miktar, aynı anda kaç tane aktif tarot kartı taşıyabileceğini belirliyor. Chronos’u yenmeye daha da yaklaşmanıza yardımcı olmak için Arcana’nın Kavramasını nasıl artıracağınızı size göstereceğim.

Hades 2’de daha fazla Kavrama nasıl elde edilir

Kavrama’yı artırmak için Melinoë’nin sunağını kullanmanız gerekecek. Burası Tarot Kartlarının kilidini açıp etkinleştirebileceğiniz yerdir.

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Melinoë’nin alterinde sağ üst köşeden Melinoë’nin resmini seçin. Bu, Arcana’nın Kavramasını anlatan metnin görünmesine neden olacaktır.

Resim: Prime Juegos

Bu görselde dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.

Ok, Melinoe’nin yüzünün altındaki iki sayıyı işaret ediyor. Soldaki sayı o anda ne kadar Grasp kullandığını, sağdaki sayı ise ne kadar Grasp’ın kullanılabilir olduğunu gösteriyor. Grasp of the Arcana’nın açıklaması, her yükseltmenin Grasp’ınızı 2 puan artırdığını açıklıyor. Grasp, Psyche kullanılarak yükseltilir. Sarı daire içindeki resim bir sonraki yükseltme için ne kadar Psyche’a ihtiyaç duyulduğunu gösterir. Yeterince sahip değilseniz, metin kırmızı olacaktır. Psyche görselinin altındaki küçük sembol ve beyaz yazı, envanterinizde ne kadar Psyche bulunduğunu gösterir.

Grasp’ınızı yükseltmeye yetecek kadar Psyche topladığınızda, metin Psyche’nin siyah, gerekli miktarın ise beyaz yazılacağı şekilde değişecektir.

Resim: Prime Juegos

Ekranın sağ alt köşesinde belirtilen yükseltme düğmesine basın. Melinoe’nin yüzünün altında gösterilen toplam Kavrama miktarı iki puan artacak. Aynı şekilde bir sonraki yükseltme için gereken Psyche miktarı da artacaktır.

Resim: Prime Juegos

Hades 2’de Psyche nasıl edinilir

Psyche, herhangi bir Hades 2 koşusu sırasında bulabileceğiniz bir oda ödülüdür. Bunu elde etmek için üzerinde Psyche sembolü bulunan bir kapı bulmanız gerekecek…

Autor