Hades 2’de İnciler Nasıl Elde Edilir

Hades 2, yeraltı dünyasında seyahat ederken avlayabileceğiniz çok çeşitli ortak ve nadir kaynaklara sahiptir. İnciler tam da böyle bir kaynaktır ve kullanımları sınırlı olsa da, bu konuyu tartışacağız. Hades 2’de İncileri nasıl edinebilirsiniz?.

Hades 2’de İnciler Nerede Bulunur?

Şu an itibariyle Hades 2’de Pearl almanın tek yolu Oceanus etabının sonundaki isteğe bağlı olmayan boss ile savaşmak.. Hades 2’deki ikinci patron olarak, bu kadar ileri gidebilirseniz, neredeyse her koşuda Scylla ve sirenleriyle karşılaşmanız muhtemeldir. İlk birkaç seferde kesinlikle zorlansanız da, boss karşılaşmasında ustalaştığınızda size çoğu zaman zafer kazandıracak belli bir ritim vardır.

Görüntü Kaynağı: Twinfinite aracılığıyla Süper Dev Oyunlar

Hades 2’de Scylla ve Sirenler Nasıl Yenilir?

İnci almak için Scylla’yı ve ona eşlik eden Sirenleri yenmek için yapmanız gerekenler:

Davulcu Roxy

Roxy, boss üçlüsünün bir parçası olarak boss dövüşünün en zor yönlerinden biridir. Ancak kendini fazla savunmadığı veya hareket etmediği için tek başına başa çıkması oldukça kolaydır. İlk önce onu ortadan kaldırmanın önemi, büyük Etki Alanı saldırılarının tüm boss arenasına yayılması gerçeğinde yatmaktadır. Bu tür arena çapındaki saldırılar, diğer sirenlerin saldırıları etrafında manevra yapmayı zorlaştırıyor. Önce Roxy ile uğraşmak savaşı çok daha kolay hale getirir.

Gitarist İskelesi

Jetty, savaş alanında caka satarak size doğrudan büyük hasar vermeye çalışırken bazı güzel notalar çalıyor. Size çarpmaya çalıştıktan sonra yaptığı takip saldırısı, arenanın çukurlarını ve sütunlarını kullanarak neyse ki engelleyebileceğiniz büyük bir Etki Alanı dalgası fırlatır. Bu saldırıların ötesinde, gitarının ses dalgalarıyla sizi kısa süreliğine sersemletmeye de çalışacak. Bu sizi diğer iki siren tarafından birleştirilecek şekilde ayarlar.

Şarkıcı Scylla

Sonunda şarkıcı Scylla…

Autor