Hades 2’de Duo Nimetleri Nasıl Elde Edilir

Hades 2’de buluşacak çeşitli yeni tanrı ve tanrıçalar olsa da, onların Boon’larının işleyişi büyük ölçüde aynı. Temel olanlar oldukça açıklayıcı olsa da Hades 2’de güçlü Duo Boons’u elde etmek zordur. Ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Hades 2’de Duo Boon’ların Yaptığı Şey

Tıpkı ilk Hades oyununda olduğu gibi Duo Boons, iki farklı Tanrının yeteneklerini birleştiriyor ve size tek bir benzersiz ve güçlü yetenek sağlıyor. Duo Boons çok güçlüdür ve vakaların %90’ında mümkünse her zaman onları seçmelisiniz.

Hades 2’deki Tüm İkili Nimetler

İşte Hades 2’deki tüm Duo Nimetlerinin bir listesi; geri kalan ayrıntıları elimize ulaştıkça dolduracağız:

Nimet AdıTanrı 1Tanrı 2Etkisi

Kıyamet FırtınasıZeusTBD Akın etkileriniz daha uzun sürer ve Akın’dan etkilenen tüm düşmanlara karşı aynı anda etkinleşir.
Akın Süresi: +8 Saniye Romantik KıvılcımAfroditZeusAkına maruz kalan düşmanlara Sprint yaparsanız, etki anında etkinleşir ve daha güçlü olur.
Bonus Akın Hasarı: +%200Doğal SeçimTBDTBDTBDKing’s RansomTBDTBDTBDQueen’s RansomTBDTBDTBDKiller CurrentZeusTBDTBDGloious DisasterZeusApolloDüşmanlarınıza Yıldırımlarla saldırmak için +30 Magick’i Omega Cast’ınıza yönlendirebilirsiniz.
Cıvata Hasarı: 50 (her 0,13 saniyede bir)Ana İletkenTBDTBDTBDTermal DinamiklerHestiaTBDTBDAltın KuralPoseidonTBDDaha fazla hasar verirsiniz, ne kadar çok Altınınız olursa.
100 Altın başına Bonus Hasar: +%5Güneşe Tapan ApolloPoseidon Her Karşılaşmada, öldürdüğünüz ilk düşman sizin için savaşmak üzere geri döner.
Hizmetkar Hasarı: +200%Değerli YadigarTBDTBDTBDSul MateTBDTBDTBDSinanılmaz GüçTBDTBDTBDFuneral PyreHestiaTBDTBDBeach BallPoseidonTBDTBDIAda KaçışıAfroditPoseidonYakındaki düşmanlardan %15 daha az hasar alır. Tüm düşmanlar Yakınlarda olarak kabul edilir. Sismik ÇekiçHephaestusTBDOmega Cast’ınız zaman zaman bölgede 500 hasar veren bir Patlama yaratacaktır. 15 saniye şarj süresi.

İsterseniz bana bildirin…

Autor