Hades 2’de Cinder nasıl edinilir

Hades 2’de yeni silahlar almak veya eşyalar yapmak için harcayabileceğiniz çeşitli reaktifler alabilirsiniz. Bu reaktiflerden biri Cinder adlı bir eşyadır ve Umbral Flames silahlarını almak için gereklidir.

Hades 2 şu anda Erken Erişim aşamasında olduğundan Cinder’ı almak için bulduğum konum, oyunun tam çıkışından önce değişebilir. Buradaki bilgiler değişirse veya sizinle paylaşacak daha fazla Cinder konumu bulursam bu yazıyı güncelleyeceğim.

Hades 2’de Cinder’ı nerede bulabilirim?

Şu ana kadar Cinder’i bulduğum tek yer, Erebus’un Muhafızı Hekate’yi yenmenin ödülü olarak yer alan yerdi. Hekate aynı zamanda Cadılık Tanrıçasıdır ve Yunan mitoslarında yaygın bir figürdür. Hades 2’de Melinoe’nin akıl hocasıdır, ancak yine de becerilerinizi kanıtlamak için onu patron olarak görevlendirmeniz gerekecektir. Roguelite döngüsünün her turunda ilk boss olan Hekate’yi her yendiğinizde bir Kül elde edersiniz.

Hades 2’de Cinders’a ne için ihtiyacınız var?

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü.

Kül, “Çoğunlukla ateş ve korumayı içeren büyülerde kullanılan” olarak tanımlanan bir reaktiftir ve bazı sıcak eşyaların kilidini açmak için onlara ihtiyacınız olacak. Umbral Flames silahının kilidini açmak için üç Kül ve üç Gümüşe ihtiyacınız olacak. Hekate, onu yendiğinizde her koşuda yalnızca bir Kül düşürdüğü için, bu silahı almak için onu üç farklı kez indirmeniz gerekecek. Ayrıca bir Kül gerektiren bir Arcana kartı da buldum, bu nedenle, bu benzersiz, yalnızca patrona özel öğeyi gerektiren her şeyin kilidini açmak için bu ateşli reaktiflerden bir avuç dolusu ihtiyacınız olacağını söylemek yanlış olmaz.

Daha fazla Hades 2 için Profesyonel Oyun Kılavuzlarındaki All Gods in Hades 2’ye göz atın.

Prime Juegos izleyicilerimiz tarafından desteklenmektedir. Sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla satın aldığınızda küçük bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin

Autor