Hades 2 Tohumları: Nasıl Elde Edilir ve Bitki Yetiştirilir

Hades 2’de nasıl tohum elde edileceğini bilmek, göründüğünden daha fazla açıdan yararlı olabilir. Tohumlar, İtüzümü, Kedi Kuyruğu, Buğday ve daha fazlası gibi farklı bitkilere dönüştükçe çiftçilik için kullanılabilir. Bunlar daha sonra çeşitli büyüler için kullanılabilir. Tek sorun, yerde sizin almanızı bekleyen tohumları bulamamanızdır. Ancak onları bulmak aslında oldukça kolaydır.

Hades 2’de Tohum Nasıl Alınır?

Resim Kredisi: YouTube’da Hızlı İpuçları. Hades 2’de tohum kazmak için Silver Spade’in kilidini açın.

Kazma Noktalarından tohum çıkarmak için Gümüş Küreğe ihtiyacınız var. Koşularınız sırasında odalarda rastgele görünürler. İşin püf noktası, ihtiyaç duyulan küreğin başlangıçta mevcut olmaması ve onu kullanabilmeniz için onu üretmeniz gerektiğidir.

Kavşaktaki silah odasına gidin.
Gece Silahları ile etkileşim kurun ve ardından sekmeyi Toplama araçları olarak değiştirin. Burada yapabilirsin zanaat Gümüş Maça. Bunun için ihtiyacınız olacak: Kilidini açtıktan sonra, Mevcut aracınızı onunla değiştirin. Bunu oyunun erken safhalarında yapabileceğinizi göz önünde bulundurursak, Crescent Pick’i kuşanmış olma ihtimaliniz yüksektir. Bunları değiştirdikten sonra tohum çıkarabilecek olsanız bile Gümüş, Kireçtaşı, Bronzveya diğer benzer kaynaklar.

Koşularınız sırasında yerden çıkıntı yapan çamurlara dikkat ettiğinizden emin olun. Bunlar kazma noktaları. Onlara doğru yürüyün ve tohumları kazmak için R1 veya RB’ye basın. Bu tür kaynakları sık sık kaçırırsanız, Kavşaktaki kazanda Reagant Algılama büyüsünü hazırlayabilirsiniz.

Hades 2 ve Çiftlikte Tohum Nasıl Ekilir?

Resim Kredisi: YouTube’da Hızlı İpuçları. Hades 2’de çiftçiliğe başlamak için tohumları topraktaki noktalara ekin.

Çiftçiliğe başlamak için, Gelişen Ruh büyüsünü hazırlamanız gerekir. Birkaç çalıştırmadan sonra kazanınızda mevcut olmalıdır. Onunla etkileşime geçin ve…

Autor