Hades 2 Shadows: Kilidini Açma

Hades 2’deki yeni mekaniklere gelince, kendinize Shadows almak isteyeceksiniz. Oyun içi açıklamasında “Çoğunlukla ruh ve meydan okumayı içeren büyülerle kullanıldığı” belirtiliyor. Ancak oynamaya başladığınız anda kilidi açılmıyor. Bunun yerine hikayeyi biraz ilerletmeniz gerekiyor. Ama endişelenmeyin; tarifi oldukça kolay, ihtiyacınız olacak tüm kaynaklara bakacağız.

Hades 2’de Gölgeler Nasıl Elde Edilir

Resim Kredisi: YouTube’da penguinz0. Hades 2’deki Gölgeler için Gölge Çıkarma büyüsünü tamamlamak için Ash, Psyche ve Fate Fabric’i toplayın.

Gölgeleri çıkarmak için Gölge Çıkarma simya tarifine ihtiyacınız var. Diğer kaynakların aksine, onu aşamalarda rastgele bulamazsınız veya düşmanlardan düşürerek elde edemezsiniz. Bunun yerine, onu elde etmek için sihir veya ritüeller kullanmalısınız.

Olympus’un yardımınızı istediğini öğrenene kadar hikayeyi ilerleterek başlamalısınız. Hekate daha sonra size Gölge Çıkarma simya büyüsünü verecektir.
Sonraki, bu malzemeleri yetiştir: Ash x30 Psyche x30 Fate Fabric x30 Ash ve Psyche, Erebus ve ilerideki bölgelerdeki karşılaşmalarınızı temizleyerek elde edilebilir. Kader Kumaşı yalnızca Wretched Broker’dan satın alınabilir. Kemikler. Hades oynadıysanız bu para birimlerini Gemstones’a benzer düşünebilirsiniz. Bu nedenle, karşılaşmalarınız sırasında, en azından oyunların başlarında mümkün olduğunca çok Ash, Psyche ve Bones topladığınızdan emin olun. Bones’u yalnızca Fate Fabric’le değil, Ash ve Psyche ile takas edebilirsiniz. Maliyetleri şu şekildedir: 1x Ash: 15 Kemik 5x Psyche: 30 Kemik 1x Fate Kumaş: 60 Kemik Koşunuzdan sonra 3 malzemenin tamamını topladıktan sonra, Kazan ile etkileşime gir. Burada, Simya sekmesini seçin ve Gölge Çıkarma büyüsünü yapın.
Artık 1 Gölge alacaksınız.

Hades 2’de Gölgelerin işleyişi bu kadar. Ancak elde edebileceğiniz tek kaynak bu, mutlaka…

Autor