Hades 2 Nocny Cień: Jak zdobyć nasiona i je wyhodować

Powinieneś zdobyć Nightshade in Hades 2, gdy tylko będziesz miał okazję. Jest to cenny zasób potrzebny do zaklęć, które odblokowujesz w miarę postępów w grze. Ale odblokuj Moly, Lotus lub inne rośliny. Nocny cień nie jest zasobem, do którego możesz podejść i podnieść. Raczej musisz je wyhodować samodzielnie. Podczas gdy zdobędziesz nasiona do odblokowania plam w glebie, w końcu będziesz potrzebować więcej. Oto, jak możesz odblokować jego nasiona i wykorzystać je.

Jak zdobyć psiankę, hodując ją w Hadesie 2

Kredyty obrazkowe: Gry nadolbrzymowe. Wykop nasiona Nocnego Cienia i wyhoduj je, aby uzyskać Nocny Cień w Hadesie 2.

Aby mieć szansę na zdobycie nasion Nocnego Cienia, musisz użyć Srebrnej Łopaty w miejscach Kopania. Te kopce ziemi pojawiają się losowo w pomieszczeniu podczas twoich spotkań. Zbierz jak najwięcej, a po zakończeniu biegu możesz zasadzić je w miejscach w glebie, aby je wyhodować. Aby ziarno Nocnego Cienia wyrosło, potrzeba 5 spotkań. Oto wszystko, co musisz zrobić:

Zacznij od użycia zaklęcia Kwitnąca Ziemia. Wymaga Moly x1.
Podejdź do kotła na Rozdrożu i wypowiedz jego zaklęcie.
Kiedy już to zrobisz, otrzymujesz 1x Nasienie Nocnego Cienia. Możesz go zasadzić od razu, naciśnij R1 lub RB obok miejsca na glebie, aby otworzyć menu i wybrać je.
Następny, wyposaż się w Srebrną Łopatę i zejdź do Zaświatów i poszukaj miejsc do kopania. Możesz to dla niego wytworzyć Srebro x10 z zakładki Narzędzia do zbierania w obszarze Broni na Rozstajach.
Teraz za każdym razem, gdy zobaczysz miejsce do kopania, użyj Srebrnej Łopaty, aby wykopać nasiona. Chociaż są one losowe, masz większą szansę na znalezienie Nocnego Cienia w Erebusie.

Jak korzystać z Nocnego Cienia w Hadesie 2

Jak wspomniano wcześniej, głównym zastosowaniem Nocnego Cienia jest źródło Zaklęć. Oprócz tego konieczne może być odblokowanie Aspektu Medei dla Argent Skull. Przepisy, w których się go używa, są takie…

Autor