Hades 2 Nightshade: Tohumları Nasıl Alınır ve Yetiştirilir

Nightshade in Hades 2’yi fırsatınız olur olmaz edinmelisiniz. Bu, oyunda ilerledikçe kilidini açtığınız Büyüler için gerekli olan değerli bir kaynaktır. Ancak Moly, Lotus veya diğer bazı bitkilerin kilidini açın. Night Shade, gidip alabileceğiniz bir kaynak değildir. Aksine onları kendiniz büyütmeniz gerekir. Toprak lekelerinin kilidini açmak için tohumunu alırken, sonunda daha fazlasına ihtiyacınız olacak. İşte tohumlarının kilidini nasıl açabileceğiniz ve bunları nasıl kullanabileceğiniz.

Hades 2’de Yetiştirerek Gece Gölgesi Nasıl Elde Edilir

Resim Kredisi: Süper Dev Oyunlar. Nightshade tohumlarını kazın ve Hades 2’de Nightshade elde etmek için onları büyütün.

Nightshade tohumları elde etme şansına sahip olmak için Kazma noktalarında Silver Spade kullanmanız gerekir. Bu toprak yığınları, karşılaşmalarınız sırasında bir odada rastgele ortaya çıkıyor. Toplayabildiğiniz kadar toplayın ve koşunuz bittikten sonra onları yetiştirmek için Toprak noktalarına ekebilirsiniz. Bir Nightshade tohumunun büyümesi için 5 karşılaşma gerekir. İşte yapmanız gereken her şey:

Yeşeren Toprak büyüsünü kullanarak başlayın. Moly x1 gerektirir.
Kavşaktaki kazana doğru yürüyün ve onu büyüleyin.
Bunu yaptıktan sonra, 1x Nightshade tohumu alırsınız. Hemen ekebilirsiniz, menüyü açmak ve seçmek için toprak noktasının yanındaki R1 veya RB tuşuna basın.
Sonraki, Gümüş Maça’yı donatın ve Yeraltı Dünyasına gidin ve Kazma Noktalarını arayın. Bunun için üretebilirsin Gümüş Kavşaktaki Silahlar alanındaki Toplama Araçları sekmesinden x10.
Artık her Kazma noktasını gördüğünüzde tohumları kazmak için Gümüş Küreğinizi kullanın. Rastgele olmalarına rağmen Erebus’ta Night Shade’i bulma şansınız daha yüksektir.

Hades 2’de Nightshade Nasıl Kullanılır

Daha önce de belirtildiği gibi Nightshade’in ana kullanımı Büyüler için bir kaynaktır. Bunun dışında Argent Skull için Medea’s Aspect’in kilidini de açmanız gerekebilir.. Bunu kullanan tarifler aşağıdaki gibidir…

Autor