Hades 2: Jak zwiększyć chwyt i używać większej liczby kart Arkanów

Po ukończeniu kilku pierwszych przebiegów powinieneś zwiększyć swój Uścisk w Hades 2. Jest to system, który pozwala trzymać więcej Kart Arkanów. Są one ważne, ponieważ zapewniają różnego rodzaju korzyści, takie jak zwiększenie zdrowia i magii, rozpoczynanie każdej nocy od odrobiny złota, przekształcanie drobnych znalezisk w duże znaleziska i nie tylko. To może rodzić kolejne pytanie: czym są karty Arkana. Nie martw się; poniżej znajdziesz wszystko, co musisz o nich wiedzieć.

Jak zdobyć więcej punktów chwytu w Hadesie 2

Potrzebujesz Psyche, aby ulepszyć swoją kartę Uścisk Arkanów, która podniesie twój Uścisk w Hadesie 2. Jest on pokazywany jako licznik wskazujący, ile kart Arkanów możesz mieć aktywnych jednocześnie. Możesz to sprawdzić na ikonie swojego Melione po prawej stronie ekranu.

Kredyty obrazkowe: penguinz0 na YouTube. Ulepsz swoją kartę Uścisku Arkanów, aby zwiększyć swój Uścisk w Hadesie 2.

Im więcej masz Uścisku, tym lepiej. Za chwilę sprawdzimy karty Arcana, ale na razie możesz o nich myśleć podobnie do tego, co Talenty robiły w oryginalnej grze.

Na Rozdrożu, idź do swego ołtarza i medytuj.
Wybierz obraz Melione po prawej stronie, a karta zmieni się na XVII Uścisk Arkanów.
Wydaj Psyche, aby ją ulepszyć. Pierwsze ulepszenie kosztuje 40 Psyche i zwiększa się o 5 z każdą aktualizacją.
Za każdym razem, gdy go ulepszysz, otrzymasz +2 Uścisk.

Czym są karty Arkanów?

Karty Arkanów to atuty, które możesz aktywować poprzez ich wyposażenie. Każda karta posiada punkty Uścisku, które wykorzystuje podczas jej wyposażania. Na przykład karta Krnąbrny Syn wymaga 1 punktu Uścisku i przywraca 2 PŻ lub dwukrotnie, jeśli przy każdym wyjściu z lokalizacji pozostało Ci mniej niż 30% PŻ. Jeśli więc masz 10 punktów Uścisku, możesz stworzyć swoją kompilację kart Arkanów, na przykład wyposażając karty I, II, VI, VII i XII, z których każda wymaga odpowiednio 1, 1, 2, 2 i 4 punktów Uścisku.

To wszystko, aby zyskać więcej…

Autor