Hades 2: Jak zdobyć kości

Farming Bones w Hades 2 będzie całkiem korzystny, ponieważ ten zasób jest jedną z najbardziej przydatnych walut w grze. Na początkowych etapach gry zrozumienie, jak zbierać określone zasoby, może się skomplikować. Podobnie Nieszczęsny Broker da ci wszystkie wysokopoziomowe i niezwykłe przedmioty, które chcesz, tylko jeśli masz wystarczającą liczbę Kości, aby je kupić. W tym przewodniku dowiesz się, jak efektywnie uprawiać tę walutę, aby kupić wszystkie potężne materiały potrzebne w Hadesie 2.

Jak zdobyć kości w Hadesie 2

Źródła obrazkowe – Gry Supergiant

Po pierwsze, gracze mogą zdobyć Bones in Hades 2 poprzez ukończenie Spotkania. Ponieważ chcesz tę konkretną walutę, musisz wybrać drzwi, na których widnieje zdjęcie Bonesa. Podążanie tą ścieżką nie gwarantuje szans na zdobycie tego cennego zasobu, ale nadal jest to jedna z najlepszych opcji, jakie możesz wykorzystać do hodowli kości.

Inną metodą zdobycia tej waluty jest odblokowanie Zaklęcie Gromadzenie Starożytnych Kości. Kiedy już zainwestujesz w to zaklęcie, niektóre bronie zostaną podświetlone podczas biegu (efekt Grobowego Pragnienia), a ta konkretna broń pomoże ci zdobyć więcej Kości po ukończeniu Spotkania.

Jak używać kości w Hadesie 2

Gdy zbierzesz wystarczającą ilość Kości w Hades 2, możesz ich użyć do zakupu przydatnych przedmiotów, takich jak Nektar, Tkanina Losu i kilka innych od Nieszczęsnego Handlarza. W miarę postępów w grze możesz zbierać roślinyodwiedź Nieszczęsnego Brokera i wymień je na Kości.

Omówiliśmy wszystko, co musisz wiedzieć, aby zdobyć Bones in Hades 2. Jeśli ten przewodnik okazał się pomocny, możesz także zapoznać się ze wszystkimi innymi poradnikami w naszym Hades 2 Sekcja.

Autor