Hades 2 Bronz Düğüm Nasıl Farmlanır?

Birçok kaynak gibi Hades 2’de Bronz almak isteyeceksiniz. Bu, silah özelliklerinizi yükseltmek için gereken malzemelerden biridir. Örneğin Moros’un Umbral Flames’ini istiyorsanız 2x Bronze ve 2x Tears’a ihtiyacınız var. Ancak Psyche veya Ash’in aksine bu, yalnızca karşılaşmaları temizleyerek elde edebileceğiniz bir kaynak değildir. Aksine, daha çok oyunun sonlarına ait bir öğedir. İşte kilidini açmak için nasıl ilerlemeniz gerektiği ve onu nerede bulabileceğiniz.

Hades 2’de Nasıl Çiftçilik Yapılır ve Bronz Kazanılır

Resim Kredisi: Süper Dev Oyunlar. Hades 2’de Bronz almak için Yüzey dünyasına gidin ve Bronz düğümleri arayın.

Bronzu Yüzey dünyasında veya Olympus’u ziyaret ederek bulabilirsiniz.. Her karşılaşma sırasında aldığınız haritanın köşelerini kontrol ederek Bronz düğümlerini bulabilirsiniz. Hasat etmek için Hilal Kazmasını da yanınızda taşıdığınızdan emin olun. Melinoe’den beri, Zagreus gibi Hades’in çocuğudur, yeraltı dünyasının dışında uzun süre hayatta kalamaz. Başlangıçta bir bariyer yüzey dünyasına erişmenizi tamamen engelleyecektir, ta ki siz Witching-Wards büyüsünün nüfuzunu öğrenin.

Hikayeyi size ulaşana kadar ilerletin Oceanus seviyesini tamamla. Sonra tanışmalısın Hermes, senden Olimpos’u ziyaret etmeni isteyecek. Bundan sonra, Hekate’ye karşı yapacağınız bir sonraki savaşlardan birinde, onu yendikten sonra, Hermes’in Olympus’u ziyaretiyle ilgili söylediklerini gündeme getirecek ve Witching-Wards büyüsünün nüfuzunun kilidini aç. Daha sonra yapmanız gerekenler Gölgelerin kilidini aç. Bunun için detaylı rehberimize göz atabilirsiniz Burada. Ancak gölgelerin kilidini açmak için şunlara ihtiyacınız vardır: Gölge Çıkarma büyüsü Kül x30 Ruh x30 Kader Kumaşı x30 Witching-Ward’ların Nüfuzu için ihtiyacınız olan:

kül x1
Gölge x1
Moly Çiçekleri x3

Daha sonra yukarıdaki malzemeleri hazırladıktan sonra, Kazan ile etkileşime geçin.
Simya sekmesine gidin ve Witching-Wards’ın Nüfuzu büyüsünü alın. Bu şunları yapmanızı sağlayacaktır…

Autor