Hades 2: Banyo Tuzları ve Kaplıca Nasıl Gidilir?

Yaşanan tüm kaosun ortasında Hades 2Kaplıca keyfi yaparken Banyo Tuzlarını kullanmak karakterinizin olmazsa olmazıdır. En iyi yanı, oyun içi arkadaşlarınızı birlikte banyo yapmaya davet edebilmenizdir. Herhangi bir romantik sahneyi tetiklemiyor ama ara sahneler aracılığıyla arkadaşlarınızı daha iyi tanımanıza yardımcı oluyor. Ne Banyo Tuzlarının ne de Kaplıcanın kilidi başlangıçta açılmadığından, bazı temel çalışmalar yapmanız gerekir. Yapılması gereken çok şey var gibi görünüyor, değil mi? Endişelenmeyin, bu kılavuzda ihtiyacınız olan her şey var.

Hades 2’de Banyo Tuzları Nasıl Alınır?

Hades 2’deki Banyo Tuzları, Gümüş Kürek kullanılarak noktalar kazılarak elde edilebilir. Oyunda çeşitli kazma noktaları mevcut ancak size Banyo Tuzu garantisi vermiyor. Bu yüzden onu Wretched Broker gibi satıcılardan satın almanızı öneririm. Bu NPC satıcısının kilidi, onu oluşturduktan sonra açılır. Ticaret Servetinin Çağırılması Büyü. Bunu yaptıktan sonra, Kavşakta görünmeye başlayacak. Sefil Komisyoncu Banyo Tuzunu uygun fiyata satıyor 50 Kemik.

Hades 2’de Kaplıcaya Nasıl Gidilir?

Hades 2’de Banyo Tuzlarını yalnızca Kaplıcanın kilidini açtıysanız satın alabileceğinizi unutmamak önemlidir. Kaplıcayı işleyerek elde edebilirsiniz. Buhar Temizleme Büyüsü Ayini Kazanınızda. Bu Büyüyü hazırlamak için bilmeniz gerekenler 2 Moly, 2 Lotus ve 2 Gece Gölgesi.

Kaplıcayı hazırladıktan sonra içindeki Banyo Tuzlarını kullanarak arkadaşlarınızla keyif yapabilirsiniz. Ancak her karakterin davetinizi kabul etmeyeceğini bilmelisiniz. Bunun yerine onlara hediyeler vermeniz ve onlarla olan bağınızı artırmanız gerekebilir. Zamanla teklifinizi kabul edecekler ve Kaplıca’da size katılacaklardır.

Şimdilik Hades 2’de Hot Spring’e davet edebileceğiniz karakterler şunlardır:

Hekate
Odysseus
Düşman
Eris
Morolar
Dora

Banyo Tuzlarını kullanarak Kaplıcanın keyfini çıkarmak için işte bunları yapabilirsiniz…

Autor