Gri Bölge Savaşında silahınızı nasıl özelleştirebilirsiniz?

Herhangi bir modern nişancı oyununun önemli bir parçası, silahlarınızı kişiselleştirme yeteneğidir. Gri Bölge Savaşı burada da farklı değil; isabetliliğinizi ve ateş gücünüzü artıracak zengin eklentiler sunuyor. Bu kılavuz size silahlarınıza eklentileri nasıl takacağınızı ve bunları nereden satın alabileceğinizi gösterecek.

Gri Bölge Savaşında silahınıza eklentiler nasıl takılır

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Silahınızı ayrıntılı olarak görüntülemek ve eklemek veya kaldırmak için ekler, savaş alanında herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için öncelikle üssünüzde olduğunuzdan emin olun. Daha sonra, cihazınızı açın Envanter (kısayol tuşu: Sekme) ve fareyi Karakter ekran. Gördüğünüz herhangi bir silaha sağ tıklayın ve seçin İncelemek. Bu, silahın istatistiklerini, bilgilerini ve eklentilerini ortaya çıkaracaktır. Burada yapabilirsin ekle ve kaldır Herhangi bir normal eşyayı takarken yaptığınız gibi, eklentileri silahınıza takıp çıkararak sürükleyin.

Biraz var sınırlamalar Gri Bölge Savaşında eklerin kullanılması. Tüm ekler değildir uyumlu halihazırda donatılmış başka bir eklenti olmadığı sürece tüm silahlarla; örneğin, önce yapmanız gerekenler donatmak BİR AR-15 Taşıma Kolu belirli kapsamları ekleyebilmeden önce. Benzer şekilde, bir eklemek istiyorsanız HWS EXPS2 Holografik Görüşönce bunu yapman gerekiyor kaldırmak silahın herhangi bir taşıma sapı. Oyun tarzınıza en uygun olanı görmek için buralarda oynamanız gerekebilir. Ne kullandıklarını görmek için takım arkadaşlarınızla konuşmanızı öneririm!

Gri Bölge Savaşında eklentiler nerede bulunur?

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Yeni eklentiler bulmak, Gri Bölge Savaşında başka herhangi bir zırh veya eşya satın almak gibidir: Sekme menüye gidin ve Satıcılar. Grubum olarak Mithras Güvenlik Sistemini seçtim, bu yüzden Çılgın buradaki işin adamı o. Çeşit çeşit satıyor kapsamlar, hisse senetleri, varillerkulplar, ray montaj parçaları ve çok daha fazlası.

Basitçe sağ tık bir öğenin üzerine gelin ve seçin Satın almak

Autor