Gri Bölge Savaşı: Zırh Nasıl Onarılır

Bu aksiyon dolu oyunun ana yönlerinden biri hayatta kalmadır. Hayatta kalabilmek için oyuncuların her zaman zırhın yanı sıra en güçlü silahlardan biriyle donatıldıklarından emin olmaları gerekir, böylece kendilerini düzgün bir şekilde savunabilirler. Ancak savaş sırasında zırhınıza zarar verebilirsiniz ve zırhınızı tamir edip edemeyeceğinizi merak ediyor olmalısınız. Gri Bölge Savaşı.

Ayrıca, savaşlar sırasında birden fazla kez vurulduysanız kullandığınız herhangi bir zırhın sizi koruyamayacağını kısa sürede fark edeceksiniz. Sonuç olarak, kullanımını nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinizi anlamak son derece önemlidir. İşte bu oyunda zırh onarımı hakkında bilmeniz gereken her şey.

Gri Bölge Savaşında Zırhı Onarabilir misiniz?

Resim Kredileri – YouTube’da OneShotRich

Şu anda, Hasarlı zırhınızı onarmak için kullanabileceğiniz özel bir yöntem veya süreç yok Gri Bölge Savaşında. Zırh alım satımı konusunda uzmanlaşmış satıcılardan herhangi birini ziyaret ettiğinizde bile envanterlerinde özel bir zırh tamir seti bulunmaz.

Oyuncular oyunda ilerlemeyi, görevleri tamamlamayı ve hatta NPC’lerle etkileşime girmeyi denediler, ancak hala bu onarım sürecinde kendilerine yardımcı olacak herhangi bir araç veya kit bulamadılar.

Sonuç olarak, Gri Bölge Savaşında zırhınızı onarmak şu an için mümkün olmadığından, onları satın al yerine. Bunu yapmak için satıcıyı ziyaret etmeniz gerekecek Tokalaşma ve sunduğu tüm farklı zırh türlerini satın alın.

Bunun dışında şunları da yapabilirsiniz: satıcılara farklı eşyalar, silahlar ve zırhlar satmak El Sıkışma, Gunny vb. gibi ve hayatta kalma şansınızı artırmak için parayı daha fazla zırh parçası satın almak için kullanın.

Son olarak zırhı da alabilirsiniz. Savaşlar sırasında mağlup ettiğiniz düşmanlardan onu yağmalamakancak bu zırh parçalarının en iyi durumda olmayacağını unutmayın….

Autor