Gri Bölge Savaşı: Arkadaşlar Komadan Nasıl Diriltilir

Gri Bölge Savaşında yapılması en zor şeylerden biri Komadan çıkmaktır. Bu, takım arkadaşınızın içinde bulunabileceği çok kafa karıştırıcı bir durumdur çünkü üzerlerinden geçtiğinizde tam olarak ölmediklerini görürsünüz. Ancak onları iyileştirmek veya canlandırmak için alacağınız talimatların listesi düzgün çalışmıyor gibi görünüyor. Endişelenmeyin, aslında bu bir hata değil, oyun onları hayata geri döndürmeyi oldukça zorlu bir görev haline getirecek şekilde tasarlandı.

Gri Bölge Savaşında Koma Durumundaki Bir Kişi Nasıl Diriltilir

Resim Kredisi: YouTube’da Film Klipi. Gri Bölge Savaşında arkadaşınızı Komadan kurtarmak için inceleyin ve kanamasını durdurun.

Koma durumundan çıkmak için ihtiyacınız olan tüm şifa öğelerinin cebinizde veya teçhizatınızda bulunduğundan emin olun. Daha sonra kanamalarını durdurmanız ve son olarak prosedürü tamamlamak için bir Kan Torbası kullanmanız gerekir. Öncelikle ölü mü yoksa komada mı olduğunu belirlemeniz önemlidir. Nefes almıyorsa birincisi, hareket etmiyor ama ağır nefes alıyorsa ikincisidir. Yapmanız gereken şu:

Komada olan arkadaşınızın veya takım arkadaşınızın yanına yürüyün. Sonraki, sınavı tamamla. Bu size hangi prosedürleri gerçekleştirmeniz gerektiğini söyleyecektir. Örneğin, eğer bir Organ Yaralanması varsa, bunu iyileştirmek için öncelikle bir Cerrahi Kit kullanmanız gerekir.
Kanamalarını durdurduktan sonra takım arkadaşınız hareket edebilmelidir. Mümkünse güvenli bir yere sığının.
Sonraki, Kan Torbası kullanın, bu onların kanını dolduracaktır. Şimdi, normale dönmeleri lazım.

Komadaki birini iyileştirmeye veya canlandırmaya çalışıyorsanız, aşağıdakileri yanınızda taşımayı deneyin:

Bandajlar – Orta ve hafif kanamaların durdurulmasına yardımcı olurlar.
Kan Torbaları – Komada olan arkadaşına kan vermek.
Splintler – Takım arkadaşlarınızın geçirmiş olabileceği kırıkları tedavi etmek için kullanılır.
Cerrahi Kitler

Autor