Gra Tomodachi Game Manga ma zostać ukończona jesienią 2024 r

Manga Tomodachi Game, stworzona przez Yuki Sato na podstawie oryginalnej koncepcji Mikoto Yamaguchi, zakończy się 26. tomem, którego premiera planowana jest na jesień 2024 roku.

Ogłoszenie to nastąpiło wraz z wydaniem 25. tomu 9 maja 2024 r. Manga, która zadebiutowała w 2013 r. w magazynie Bessatsu Shonen firmy Kodansha, zyskała znaczną popularność w ciągu jedenastu lat serializacji.

Tomodachi Game podąża za Yuuichi Takagirim i jego przyjaciółmi – ​​Tenjim Mikasą, Makoto Shibe, Shiho Sawaragi i Yutori Kokorogu – poprzez wciągającą opowieść o zdradzie i testach przyjaźni.

Gra Tomodachi Manga dobiega końca

Gra Tomodachi

Historia zaczyna się, gdy ich wycieczka szkolna zostaje odwołana z powodu zaginięcia funduszy, co prowadzi do ich izolacji przez kolegów z klasy. Sytuacja pogarsza się, gdy zostają zwabieni na spotkanie i okradzieni przez niezidentyfikowane osoby, budząc się w tajemniczym białym pokoju z postacią z odwołanego programu dla dzieci, Manabu-kun.

Manabu-kun wyjaśnia, że ​​ktoś w grupie zaaranżował ich spotkanie, aby uregulować znaczny dług. Aby spłacić ten dług, muszą wziąć udział w serii gier sprawdzających przyjaźń. W miarę postępu gry wychodzą na jaw sekrety i zdrady, co podważa zrozumienie Yuuichiego na temat jego przyjaciół i ich relacji.

Popularność serialu wzrosła wraz z adaptacją anime w kwietniu 2022 roku, wyprodukowaną przez Okuruto Noboru, znanego z elementów thrillera psychologicznego i płynnej animacji. Wcześniej Tomodachi Game doczekało się adaptacji do dramatu telewizyjnego w czerwcu 2017 roku oraz filmu aktorskiego, który zebrał mieszane recenzje.

Kadr z Anime Tomodachi Game

Wydano już 25 tomów, a nadchodzący tom 26 zakończy tę historię jeszcze w 2024 roku. Pomimo początkowej przerwy w grudniu 2019 roku i kolejnych przerw, grono fanów Tomodachi Game wciąż rośnie, napędzane przez ładną fabułę i…

Autor