Gra na smartfony Ride Kamens w ramach serii Kamen Rider ukaże się pod koniec maja

Gra „Training Adventure” będzie darmowa

Oficjalna strona internetowa Ride Kamens, nowej gry na smartfony firmy Liber Entertainment, opartej na serii Kamen Rider, ogłosiła w czwartek, że gra ukaże się pod koniec maja.

Zdjęcie ze strony internetowej gry Ride Kamens

©石森プロ・東映 © BANDAI

W grę „przygoda szkoleniowa” będzie można grać za darmo po opcjonalnych zakupach w grze.

W czwartek na oficjalnym kanale gry w serwisie YouTube udostępniono 20-minutowy słuchowisko „odcinka zerowego”. Oryginalną nowelę, która zainspirowała dramat głosowy, można również przeczytać w języku japońskim na stronie internetowej gry.

Hiroko Utsumi (oryginalna twórczyni Bucchigiri?!, reżyserka Sk8 the Infinity, Free! – Iwatobi Swim Club, Banana Fish) pracuje nad oryginalnymi projektami głównych bohaterów gry. Yūya Takahashi (kompozycja serialu i scenariusze do Kubo Won’t Let Me Be Invisible, Laughing Under the Clouds, scenariusz do Lupin the IIIrd: Jigen’s Gravestone) odpowiada za budowanie świata i główny scenariusz, a Naomi Takebe (Kamen Rider) Toei Agito, Kamen Rider Blade, Kamen Rider Pierwszy producent) pełni funkcję nadzorcy i producenta budowania świata. Liber Entertainment (A3!, I☆CHU) opracowuje grę, a Bandai zajmuje się planowaniem i administracją. Nad oryginalnym projektem współpracują Ishimori Production i Toei, które wyprodukowały seriale telewizyjne i filmy z tej serii.

Akcja rozgrywa się w Nigao City, mieście, w którym natura i cywilizacja żyją w harmonii. W tym mieście za kulisami działa złe tajne stowarzyszenie zwane „Chaosyzmem”. Pewnego dnia bohater dowiaduje się o istnieniu „Jeźdźców Kamenu”, którzy utracili swoje prawdziwe wspomnienia w wyniku modyfikacji ciała „Chaosyzmu”. Główny bohater (gracz) odziedziczył rolę „agenta” wspierającego Jeźdźców Kamen od…

Autor