Final Fantasy VII Rebirth’teki Tüm Costa del Sol Kaktüarlarının Konumu

Costa del Sol’da daireler çizerek Kaktüarları arıyor ve bulamıyorsanız endişelenmeyin. Final Fantasy VII’de Costa del Sol’daki tüm pembe Kaktüerlerin yerini burada bulabilirsiniz.

Junon’daki ana görevi tamamladıktan sonra Costa de Sol’a vardığınızda, oyunda Tifa ve Aerith’i kontrol edeceğiniz bir nokta gelecek. Plaj kıyafetleri alabilmek için, plaj tatilinde sosyalleşmeyi teşvik etmek amacıyla tasarlanmış bazı etkinliklere katılmaları gerekecek. Bunlardan biri, pembe Kaktüar resimleri bulmayı ve fotoğraflarını çekmeyi içeriyor.

Final Fantasy 7 Rebirth’te Costa del Sol’da Kaktüarlar Nerede Bulunur?

Resim: Fanboy’un saldırısı

Bu görev başladığında size L1 tuşuna basarak kontrol edebileceğiniz bir harita verilecek. Ancak harita, FF7 Rebirth’te her bir Cactuar’ın nerede bulunacağını tam olarak açıklamıyor. Her fotoğrafı çekerken size verilen haritada belirtilen yakınlaştırmayı kullanmanız gerektiğini unutmayın.

Resim: Fanboy’un saldırısı

İlk Cactuar oldukça belirgindir ve Surf & Suntan’ın tabelasında tam karşınızdadır. Yeşil kaktüarlar aradığım için bunu kaçırdım ama bunlar sahtekar. Fotoğrafını çekmeniz gereken tüm Kaktüerler pembedir ve hemen hemen aynı görünürler. Buradaki yakınlaştırma %40 olmalıdır.

Resim: Fanboy’un saldırısı

İkincisi ise güverte yakınındaki tuhaf kaya oluşumlarının üzerinde. Kuzey platformunu kontrol edin, kenarına kadar yürüyün, orada pembe Kaktüarlardan birini bulacaksınız. Yakınlaştırma yaklaşık %70 olmalıdır.

Resim: Fanboy’un saldırısı

Kaya oluşumunun yakınındaki yeşil futbol sahasına doğru ilerlemenin zamanı geldi. ‘Sürene Kadar Eğlence’ Ana Senaryosuna yakın. Eğlence Süren Süre Ana Senaryosuna yakındır. Pembe Kaktüar, yeşil Kaktüarın yanındaki kayanın üzerine boyanacak. Fotoğraf çekerken yalnızca %10 yakınlaştırmaya ihtiyacınız var…

Autor