Fetih Denizi Kodları

Güncellenmiş: 12 Mayıs 2024

En son kod eklendi!

Eğer yedi denizde arkadan bıçaklayan bir korsan olarak yelken açmak hayalinizse, o zaman Sea of ​​Conquest’in tam size göre olduğu açıktır. Altın kompaktınızla gemileri paramparça edecek ve gizli hazineleri ortaya çıkaracaksınız. Oh, biraz da isteyebilirsin Fetih Denizi kodları yol boyunca yardım etmek için!

Tüm Fetih Denizi Kodları Listesi

Sea of ​​Conquest’in sunduğu ödüllerin hepsi olmasa da çoğunun büyük malzeme depoları olduğunu fark edeceksiniz. İster yeni olun ister uzun süredir hayran olun, bu kaynaklar yükseltmeler için kullanılabilir!

Fetih Denizi Kodları (Çalışıyor)

MOMSDAY2024: Ödüller (Yeni) BINDDISCORDACOUN: Ödüller Ganimet VALENTİN: Ödüller MAYDAYMATEY: Ödüller BAHARFESTİ2024: Ödüller DISCORD100K: Ödüller 50K KORSAN: Ödüller FETHİ DENİZİ: x2000 Tahta, x1000 Demir, x1 Yankı Kabuklu, x3 5 Dakikada Hızlandırma BENİM PAMUK: x20000 Tahta, x10000 Demir, x1 Yankı Kabuklu SOC777: x20000 Tahta, x10000 Demir, x1 Yankı Kabuklu, x3 5 Dakikada Hızlandırma MUTLU TATİLLER: x5000 Altın, x200 Zümrüt, x3 5 Dakikada Hızlandırma

Fetih Denizi Kodları (Süresi Doldu)

SAILINTO2024 neşeli ganimet GanimetBAMİLYON SİYAH FLAGCREW RUMGRUBFEAST DISCORDYOHOHO İLERLEMEKUTLAMA SPOOKYSHIP2023 SAILINTO2024

Sea of ​​Conquest’te Kodlar Nasıl Kullanılır?

Resim Kaynağı: Twinfinite aracılığıyla FunPlus International AG Sol üst köşedeki profil resminize dokunun. Şimdi sol altta Genel Ayarlar’ı (dişli simgesi) seçin. Şimdi Hediyeleri Kullan’ı seçin. ‘Kullan’a dokunmadan önce yazımı bir kez daha kontrol edin. Ödülleri oyun içi posta kutunuzda bulacaksınız.

Nasıl Daha Fazla Sea of ​​Conquest Kodu Alabilirsiniz?

Yepyeni kodları kontrol etmek için buraya gelmek dışında birkaç seçeneğiniz var. Resmi Facebook sayfasına göz atabilir, Discord kanalına katılabilir veya ziyaret edebilirsiniz. Twitter sayfası.

Sea of ​​Conquest Kodlarım Neden Çalışmıyor?

Bir kod kullanmayı denediyseniz ve işe yaramadıysa…

Autor