En iyi Clorinde yapısı Genshin Impact

Eğer Clorinde’yi almakla ilgileniyorsanız Genshin ImpactAşağıdaki en iyi Clorinde yapısı için önerilerimize göz atarak hazırlıklara hızlı bir başlangıç ​​yapabilirsiniz. Aşağıdaki bilgilerin sızıntılara dayandığını ve Clorinde’nin piyasaya sürülmesinden sonraki en iyi yapısını temsil etmeyebileceğini unutmayın.

Clorinde resmi olarak piyasaya sürüldüğünde bu kılavuzu güncelleyeceğiz.

Clorinde için en iyi silahlar Genshin Impact

Sızıntılara göre Clorinde DPS, ana hasar kaynaklarından biri (Normal Saldırısından sonra ikinci) olarak hizmet eden Elemental Becerisini güçlendirmek için Yaşam Bağları mekaniğine büyük ölçüde bağımlı. Amaç, maksimum HP’sinin %100’ünün üzerinde bir Yaşam Bağı’na sahip olmaktır, böylece kolayca istiflenmesine yardımcı olabilecek silahlardan faydalanır.

Bağış (en iyi beş yıldızlı, özel silah) – Bu, Clorinde’nin imza silahıdır ve alanında en iyi beş yıldızlı seçimdir çünkü basit bir CRIT DMG takviyesi sunar ve kullanıcının Yaşam Bondu değeri arttığında HSR’ı daha da artırır. Derinlerin Finali (en iyi ücretsiz dört yıldızlı oynanabilir) – Bu oynaması ücretsiz işlenebilir silah, Clorinde’nin en iyi dört yıldızlı seçimidir çünkü kullanıcı Elemental’ini kullandığında bir ATK takviyesi ve Yaşam Bağı (maksimum HP’nin %25’i) sunar. Yetenek. Yaşam Bağı temizlendiğinde Clorinde ek sabit ATK bonusları alabilir.

İlgili: Clorinde’nin Özel Yemeği ve nasıl pişirileceği Genshin Impact – “Etiketlenmiş ve Torbalanmış”

Clorinde için en iyi eserler ve alt istatistikler Genshin Impact

Clorinde’nin sızdırılan kitine dayanan, slottaki en iyi Artifact seti Fragment of Harmonic Whimsy’dir çünkü Bond of Life mekaniğine güvenen karakterlere inanılmaz bonuslar sunar. İmkanınız varsa çiftçilik yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. Aksi takdirde Clorinde, evrensel Gladyatörün Finali ile de eşleştirilebilir.

Dört Parçalı Harmonik Kapris Parçası (slotunun en iyisi) – Bu set…

Autor