Disney Dreamlight Valley’deki tüm Touch of Magic şablonları nasıl edinilir

Daisy’s Boutique’in kullanıma sunulmasıyla birlikte Disney Dreamlight Valley’de özelleştirilebilecek daha fazla şablon var. Bazı şablonlar oyunculara ücretsiz olarak verilse de bazılarının getirilmesi veya kazanılması gerekiyor. Disney Dreamlight Valley’deki tüm Touch of Magic şablonlarını nasıl alacağınızı öğrenmek için doğru yerdesiniz!

Disney Dreamlight Valley’de Touch of Magic şablonları nasıl bulunur?

Disney Dreamlight Valley’de yeniyseniz Touch of Magic’e pek aşina olmayabilirsiniz. Bu özel tasarım özelliğine erişmek için menünüzü açıp Giyim veya Mobilya’yı seçmeniz yeterlidir.

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Ardından, ile kareyi arayın. boya fırçası üstünde. Sol üstteki seçenek Kıyafet veya Mobilya sekmesi olmalıdır. Menü daha sonra daire içinde artı işareti bulunan ‘Yeni ekle’ seçeneğini ortaya çıkaracaktır. Buna tıkla.

Giyim konusunda, herkesin Disney Dreamlight Valley’de yeni bir oyuna başladığında edindiği 18 temel tasarımın aynısına erişebileceksiniz. Mobilyalar için, onları bir el aleti kullanarak işleyene kadar sıfıra sahip olacaksınız. işçilik masası.

Prime Juegos’ın ekran görüntüsü

Magic giysi şablonlarının Temel Dokunuşu

Aktif Giyim Başörtüsü Temel Sırt Çantası Temel Beyzbol Şapkası Temel Yazlık Elbise Temel Kısa Hırka Temel Kapşonlu Temel Uzun Kollu Elbise Temel Mickey Şapka Temel Spirit Jersey Temel Sweetheart Straplez Elbise Temel Kolsuz Tişört Temel Tişört Elbise Başörtülü Düğümlü Şal Düz Beyaz Tişört Polo Gömlek Beyaz Mickey Kulaklar Beyaz Minnie Kulaklar Profesyonel Oyun Rehberlerinden Ekran Görüntüsü

Magic mobilya şablonlarının Temel Dokunuşu

Özelleştirme menüsünden bunlara erişebilmek için önce bunları oluşturmanız gerekir. Toplamda 15 tane var:

Basic Koltuk Temel Plaj Sandalyesi Temel Sandalye Temel Kanepe Temel Çalışma Masası Temel Çift Kişilik Yatak Temel Şifonyer Temel Buzdolabı Temel Lamba Temel Büyük Masa Temel Şemsiye ve Havlu Temel Piknik Masası Temel Halı Temel Yan…

Autor