Czy fani powinni przygotować się na 3. sezon Bestii?

Przygotuj się na powrót do Beastars, podczas gdy fani z niecierpliwością czekają na nadejście trzeciego sezonu. Anime, adaptowane na podstawie mangi Paru Itagaki, zyskało szerokie uznanie ze względu na wyjątkowe założenia i fascynujące postacie.

Haru z Beastars (Źródło: Crunchyroll)

Po zakończeniu drugiego sezonu w 2021 roku Studio Orange nie traciło czasu i potwierdzało plany na trzeci sezon. Teraz, gdy Netflix oficjalnie ogłosił 3. sezon Beastars z datą premiery w 2024 r., emocje osiągnęły najwyższy poziom w historii, ponieważ fani oczekują ambitnego zakończenia serialu.

W odróżnieniu od poprzednich sezonów, sezon 3 ma mieć dwuczęściowy format, co pozwoli na szersze zapoznanie się z pozostałym materiałem mangowym. Ponieważ do adaptacji pozostało około dziesięciu tomów, widzowie mogą spodziewać się większej liczby odcinków w porównaniu z poprzednimi sezonami.

Legoshi i Bill (Źródło: Crunchyroll)

W miarę jak historia Legoshiego, Haru i Louisa się rozwija, fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć, jak napięcie między roślinożercami i mięsożercami osiąga punkt kulminacyjny. Obiecując porywającą uchwałę i rosnące oczekiwania po trzyletniej przerwie, Beastars nie mogło powrócić wystarczająco szybko dla swoich oddanych fanów.

Autor