Co to jest czerwona czaszka w Sea Of Thieves

Czerwona Czaszka w Morze złodziei jest czymś, co może być satysfakcjonujące lub bezlitosne dla gracza. Mapa jest wypełniona nieznanymi zagrożeniami i potencjalnymi nagrodami, pod warunkiem, że znasz różnicę. Jednakże Czerwona Czaszka pojawiająca się na mapie jest zarówno satysfakcjonująca, jak i niebezpieczna. Ktoś, kto chce, aby jego ekwipunek był wypełniony bogactwem, chciałby wiedzieć o tym szczegółowo. I dlatego stworzyliśmy ten przewodnik, który wyjaśnia wszystko na ten temat.

Wyjaśnienie Czerwonej Czaszki w Sea of ​​Thieves

Każda czerwona czaszka na mapie jest powiązana ze skrzynią żniwiarza. Ilekroć Skrzynia Żniwiarza pojawi się na mapie, będzie widoczna dla każdego gracza w grze. Oznacza to, że skrzynię może zdobyć każdy, kto się do niej uda. Znacznik Czerwonej Czaszki pozostanie na mapie nawet jeśli ktoś go zebrał. Bądź więc ostrożny, ponieważ inni gracze mogą próbować ukraść ci złoto.

Poza tym na czerwonym tle znajduje się Biała Czaszka, która wskazuje klucz. Klucz ten otwiera skarbiec w Forcie Potępionych. Podobnie jak w przypadku Skrzyni Żniwiarza, lokalizacja klucza pojawi się na mapie, nawet jeśli masz go przy sobie. Kiedy więc zdobędziesz klucz, biegnij do Fortu Potępionych i jak najszybciej zbierz skarb.

Jeśli zobaczysz statek ze Znakiem Żniwiarza lub Czerwoną Czaszką, idź i stocz z nim walkę. Jeśli uda ci się go pokonać, możesz odebrać cenny łup, który próbowali ukraść.

To wszystko, co powinieneś wiedzieć o Czerwonej Czaszce w Sea of ​​Thieves. Skoro już tu jesteś, zapoznaj się z naszymi przewodnikami na temat bicia Fantomy I Roboty oceaniczne? Obaj są demonami morskimi, z którymi powinieneś wiedzieć, jak sobie poradzić.

Autor