Błąd zmusza My Hero Academia do wycofania najnowszych wyników ankiety popularności

To niesamowite pomyśleć, że My Hero Academia przyciąga fanów przez całą dekadę. Twórca Kohei Horikoshi zaczął tworzyć serię dziesięć lat temu, a teraz wydaje się, że osiąga ona swój szczyt.

Gdy manga wchodzi w końcową fazę, cała uwaga skupia się na najnowszych wydarzeniach w historii My Hero Academia. Jednak wśród tych oczekiwań pojawiła się zaskakująca czkawka – wydaje się, że dane z niedawnego sondażu popularności trafiły w sedno.

Wydawca Shueisha odniósł się do tej kwestii bezpośrednio za pośrednictwem platform mediów społecznościowych My Hero Academia. Fani zostali poinformowani, że wyniki najnowszego sondażu popularności, opublikowanego w 19. numerze Weekly Shonen Jump, mogą zawierać błędy.

Potwierdzono, że w ostatniej ankiecie popularności My Hero Academia wystąpiły błędy w liczeniu głosów.

Ogłoszono podsumowanie i ponowne opublikowanie wyników ankiety. pic.twitter.com/icUjCl0Bmj

— kiedykolwiek (@DabisPoleDance) 8 kwietnia 2024 r

„Otrzymaliśmy wiele raportów o tym, że w wynikach ankiety popularności My Hero Academia opublikowanych w 19. numerze Weekly Shonen Jump, który ukazał się dzisiaj, mógł wystąpić błąd… Po sprawdzeniu odkryliśmy, że w zebranych danych wystąpiły pewne błędy” – zespół wspólny.

„Obecnie badamy szczegóły i sprawdzamy, czy oprócz tych wskazanych nie ma innych błędów. Po zakończeniu dochodzenia ogłosimy nową metodę publikacji zaktualizowanych wyników. Bardzo nam przykro z powodu problemu i niedogodności. Dziękuję.”

Naturalnie fani z niecierpliwością czekają na skorygowane wyniki ankiety popularności My Hero Academia. Początkowe, choć błędne, dane sugerowały, że Bakugo Katsuki zajął pierwsze miejsce wśród fanów, a Izuku Midoriya tuż za nim.

Inne ukochane postacie, takie jak Kirishima, Ochaco, Hawks, Dani i Shoto, również znalazły się w…

Autor