“Baki Hanma vs Kengan Ashura” Animesi 6 Haziran’da Yayınlanacak

Netflix, Baki Hanma vs. Kengan Ashura animesinin 6 Haziran’da yayınlanacağını duyururken destansı bir karşılaşmaya hazır olun. Bu ortak etkinlik, her iki serinin orijinal oyuncu kadrosunu bir araya getirerek hayranlara adrenalin dolu bir gösteri vaat ediyor.

Aksiyon dolu fragmana, Atarashii Gakkō! imzalı resmi açılış teması “Fly High” ve Lead’in kapanış teması “Don’t Stay” hakkında ayrıntılar eşlik ediyor.

En büyük iki dövüş mangası oyununun çatışması olarak tanımlanan Baki Hanma vs. Kengan Ashura animesi, Keisuke Itagaki’nin “BAKI”si ile Yabako Sandrovich & Daromeon’un “KENGAN ASHURA”sını birleştiriyor. Hem hayranlar hem de yeni gelenler için yılın en önemli anlarından biri olacak.

“Kengan Ashura” ve “Baki”den başroller (Kredi: TMS Entertainment ve Larx Entertainment)

85 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşan “BAKI” dizisi, babasını geçmeyi hedefleyen Baki Hanma’nın yoğun düellolarını konu alıyor. Bu arada “KENGAN ASHURA”, kurumsal anlaşmazlıkların Kazuo Yamashita ve Ohma Tokita gibi deneyimli dövüşçüler arasındaki savaşlarla çözüldüğü Kengan maçlarını konu alıyor.

Yakın dövüş tarzlarındaki benzerliklere rağmen Baki’nin eski seri olarak statüsü, hangi serinin üstün olduğu konusunda süregelen bir tartışmayı ateşledi.

Baki, Baki Hanma’nın Death Row Hükümlülerini yenme yolculuğunu takip ederken KENGAN ASHURA, Ohma Tokita’nın şirketler arasındaki modern gladyatör maçlarına katılımına odaklanıyor.

Geçiş için Bir Örnek (Kredi: Netflix)

Netflix’te izleyiciler, Saw Paing Yoroizuka ile Kaoru Hanayama, Raian Kure ile Jack Hammer arasındaki karşılaşmayı ve Ohma Tokita ile Baki Hanma arasındaki son karşılaşmayı içeren bölümün tamamını izleyebilir. Öyleyse, bu zorlu savaşçılar arenada çarpışırken destansı boyutlarda bir savaşa hazırlanın.

Autor