Anime „Baki Hanma kontra Kengan Ashura” ukaże się 6 czerwca

Przygotuj się na epicką rozgrywkę, gdy Netflix ogłasza debiut anime Baki Hanma kontra Kengan Ashura 6 czerwca. To wydarzenie łączące oryginalną obsadę obu seriali zapewnia fanom pełen adrenaliny spektakl.

Do pełnego akcji zwiastuna dołączone są szczegółowe informacje na temat oficjalnego motywu otwierającego „Fly High” Atarashii Gakkō! i motywu końcowego „Don’t Stay” Lead.

Opisywane jako starcie dwóch największych tytułów mangi walki, anime Baki Hanma kontra Kengan Ashura łączy „BAKI” Keisuke Itagakiego oraz „KENGAN ASHURA” Yabako Sandrovicha i Daromeona. To będzie najważniejsze wydarzenie roku zarówno dla fanów, jak i nowicjuszy.

Leady od „Kengana Ashury” i „Bakiego” (Źródło: TMS Entertainment i Larx Entertainment)

Seria „BAKI”, która sprzedała się w ponad 85 milionach egzemplarzy, jest kontynuacją zaciętych pojedynków Bakiego Hanmy, który pragnie prześcignąć swojego ojca. Tymczasem „KENGAN ASHURA” opowiada o meczach Kengana, podczas których spory korporacyjne rozstrzygane są w drodze bitew pomiędzy doświadczonymi wojownikami, takimi jak Kazuo Yamashita i Ohma Tokita.

Pomimo podobieństw w stylu walki wręcz, status Bakiego jako starszej serii wywołał ciągłą debatę na temat tego, która seria króluje.

Baki śledzi podróż Bakiego Hanmy mającą na celu pokonanie skazańców z celi śmierci, podczas gdy KENGAN ASHURA skupia się na zaangażowaniu Ohmy Tokity we współczesne pojedynki gladiatorów pomiędzy korporacjami.

Ilustracja do crossovera (Źródło: Netflix)

W serwisie Netflix widzowie mogą obejrzeć cały odcinek pojedynku, w tym pojedynek Saw Paing Yoroizuka kontra Kaoru Hanayama, Raian Kure kontra Jack Hammer oraz ostateczne starcie pomiędzy Ohmą Tokitą i Bakim Hanmą. Przygotuj się więc na bitwę o imponujących rozmiarach, w której ci potężni wojownicy zderzą się na arenie.

Autor