All Star Tower Defense’de Peri Taktisyeni Nasıl Gidilir?

All Star Tower Defense, animenin en sevilen kahramanlarından bazılarına dayanan karakterlerin eklenmesiyle yerleşik kule savunma formülüne yeni bir soluk getiriyor. Uchiha Sasuke’den Son Goku’ya kadar anime dünyasından pek çok karakter birim olarak mevcuttur, ancak bazılarını bulmak diğerlerinden daha zordur. İşte All Star Tower Defense’de Peri Teknisyeni nasıl edinilir.

Peri Taktisyeni Nasıl Gidilir?

Fairy Tactician, ikinci dünyadaki oyun içi mağaza Banner Z’den %1’lik bir indirimdir. Sancaklar her saat başı yenilenir, bu nedenle bulunması zor birimin peşindeyseniz, o orada değilse daha sonra tekrar gelmenizde fayda var.

Resim Kaynağı: Roblox

Neyse ki Peri Taktikçisinin gücü, çabaya değer olmasını sağlıyor. Seviye 1’de temel hasarı 14.000’dir ve 2.940.000’e kadar çıkar. Eğer onu 175. seviyeye çıkarmak için zaman ayırırsanız, saldırı başına devasa bir 6.297.480’e ulaşabilir.

Peri Taktisyeni aşağıdaki kategorilere girer:

Kızlar Saf Kalpli Aşk Ritmi Tanrısal Güç Yeniden Doğuş Algısı

All Star Kule Savunması’ndaki herhangi bir birimde olduğu gibi, Peri Taktikçisi’nin de bir lider gücü vardır ve bu, karakterin Lider konumuna yerleştirilmesi durumunda birimlerinize bonus verir. Bu durumda Peri Taktikçisini lider konuma yerleştirmek Aşk Ritmi kategorisindeki her birime %15 saldırı bonusu verecektir. Üst seviyelerdeki birimlerin rutin olarak milyonlarca hasara neden olması, bu önemli bir artışı temsil ediyor.

Peki Peri Taktisyeni kimdir? Adından da anlaşılacağı gibi birim Fairy Tail dünyasından geliyor ve özellikle Mavis Vermillion karakterini temel alıyor. Fairy Tale’in kurucu ortaklarından biri olarak, masaya olağanüstü bir güç getirmesi çok uygun.

All Star Tower Defense’den daha fazlasını mı istiyorsunuz? İşte oyundaki en son kodların tümü. Roblox’un başka yerlerinde Type Soul Trello bağlantısına, Demon Piece Trello bağlantısına ve Anime Quest’e göz atın…

Autor