Akio Ōtsuka, aktor głosowy Yūjirō Hanma z serialu Baki, prezentuje wersję „Kawaii” na filtrowanym zdjęciu z fotobudki

Człowiek o głosie, który może wywołać strach u wielu i twarzy (kawaii), która może wywołać 3,5 miliona wyświetleń

Kiedy usłyszysz imię japońskiego aktora głosowego Akio Ōtsuka, pierwszą rzeczą, o której prawdopodobnie pomyślisz, jest to, jak jego głos może łatwo wywołać strach, zwłaszcza gdy przypomnisz sobie jego nikczemną postać All For One w My Hero Academia lub Yūjirō Hanmę w Baki seria. Jest też jego rola fajnego, ale zabójczego Daisuke Jigena w niedawnym filmie Lupin III kontra Cat’s Eye oraz jego niesamowite postacie w grach takich jak Snake w Metal Gear Solid i Adachi w niedawno wydanym Like a Dragon: Infinite Wealth , żeby wymienić tylko kilku. Tak naprawdę nawet nie zarysowaliśmy powierzchni, ale masz obraz.

A skoro już mowa o zdjęciu, Ōtsuka opublikował niedawno zdjęcie, które wywołało u ludzi przeciwieństwo strachu i nie pozostało mu nic innego, jak tylko „kawaii!” reakcje.

Bez żadnych szczegółów Ōtsuka po prostu opisał zdjęcie jako „Purikura” lub Print Club, fotobudka często widywana w salonach gier w Japonii, która robi natychmiastowe zdjęcia i używa filtrów „kawaii”. Ōtsuka opublikował zdjęcie w niedzielę i jak dotąd ma ponad 3,5 miliona wyświetleń, 88 000 polubień i 10 000 ponownych postów.

To tylko pokazuje, że nawet mężczyźni o najtwardszym wyglądzie (i głosie w przypadku Ōtsuki) mają też uroczą stronę, która wychodzi raz na zawsze.

Źródło: X/Twitter Akio Ōtsuki konto przez Hachimę Kiko

Autor